Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Odkłady pszczele, pszczoły, pasieka, wysyłka lub dowóz.

325 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Witam.
Oferuję silne odkłady pszczele 4 ramkowe na ramce wielkopolskiej z transportówką i wysyłką.
Odkład składa się z 2 ramek osłonowych z pokarmem, 2 ramki z czerwiem w różnym wieku. Ramki obsiadane przez pszczoły „na czarno”.
Matka kranika czerwiąca i oznakowana (o ile nie zgubi opalitka lub znaczka) .
Posiadam do zaoferowania w zależności od sezonu 40-45 odkładów (nadwyżka z pasieki), więc kto pierwszy ten będzie miał możliwość zakupu (jeśli chcesz mieć pewność można dokonać rezerwacji). Realizacja według kolejności rezerwacji lub zamówień.

Odkłady wykonuję jak dla siebie (ponieważ wszystkie nie rozdysponowane zostaną w mojej pasiece).

Czyli:

- Odkłady wykonywane na ramkach przeczerwionych kilka razy (nie ciemnych jak smoła co występuje przy masowych hodowcach, które nadają się do przetopienia), więc ramki będą dłużej służyć do miodni, czerwienia i zimowania (w zależności od wykorzystania nawet kilka sezonów). Co pozwoli nie przejmować się brakiem ramek i oszczędnościami na wyminie (gdy są czarne w odkładach).

- Każda ramka obsiadane przez pszczoły „na czarno”, co pozwala na dobre ogrzanie czerwiu i rozwój rodziny.

- Matka unasieniona naturalnie na pasieczysku, co daję gwarancję że matka jest pełnowartościowa po locie godowym (co jest już testem i selekcją dla matki. Wadliwe i niesprawne nie wracają).

- Odkład jest leczony na warrozę w okresie bez czerwiu zasklepionego co daję największą skuteczność zabiegu oraz ułatwia start młodej rodzince.

-Matka oznakowana (o ile nie zgubi opalitka lub znaczka) co ułatwia odnalezienie matki.

Możliwość rezerwacji odkładu , termin odbioru w zależności od pogody i warunków zwykle od 15 czerwca, według kolejności zgłoszeń.

Cena za odkład z wysyłką (lub transportem własnym) i transportówką 325 zł. Cena 250 zł za odkład. Cena transportówki 35 zł (przy zwrocie transportówki zwrot 35 zł), koszt wysyłki 40 zł (opcja ostrożnie żywe zwierzęta z ubezpieczeniem). Przy zamówieniu większej ilości możliwość dowozu własnym transportem w cenie wysyłki (20 km dowozu za każdy 1 odkład, przy 10 dowóz 200 km od miejscowości Mochnaczka Wyżna).

Pasieka znajduje się na wysokości 700-740 npm z tego powodu pszczoły muszą być odporne i wytrzymałe na ciężkie górskie warunki. A także muszą dobrze radzić sobie z zimowlą. Z powodu cięższego i chłodniejszego klimatu oraz późniejszej wiośnie (od 1 do nawet 4 tygodni później niż w miejscowościach oddalonych nawet o 20-30 km i niżej położonych) odkłady mogę oferować także z pewnym opóźnieniem, zwykle można odbierać w zależności od pogody od około 15 czerwca.

Odbiór osobisty Mochnaczka Wyżna (Gmina Krynica Zdrój) lub Bartkowa Posadowa (gmina Gródek Nad Dunajcem) ,możliwość wysyłki po uzgodnieniu lub dowóz własnym transportem.

Istnieje możliwość zakupu pszczół z ulami, dodatkowych ramek i suszu pszczelego (odbudowanych ramek), odkłady 3-5 ramkowe, odkłady przezimowane, rodziny pszczele przezimowane.

Kontakt: rafal2636@gmail.com

Zapraszam do zakupu i rezerwacji.

W razie pytań proszę pisać.

Posiadam także w ofercie.

Pakiety pszczele od małych 0.9 kg do 1,5 kg

Rodziny przezimowane.

Istnieje możliwość zakupu odkładów z ulami.

Suszu (ramek odbudowanych).

Odkłady 3,4,5, ramkowe.

Miód spadziowy.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Odkłady pszczele na ramce wielkopolskiej: 4 i 5 ramkowe  z Krakow, zobacz zdjęcie
Odkłady pszczele na ramce wielkopolskiej: 4 i 5 ramkowe
200 zł
Gospodarstwo Pasieczne - Pasieka Buczek Zbieram zamówienia na odkłady pszczele na 4 lub 5 ramkach wielkopolskich. Rodziny silne z czerwiem w różnym stadium rozwoju. Matki Buckfast GZ, Krainka. Cena odkładu 4 ramkowego: 200 zł Cena odkładu 5 ramkowego: 250 zł Odkłady wydawane są w ulikach odkładowych lub własnych ulikach. Kaucja za ulik wynosi 60 zł. Po zwrocie ulika kwota będzie zwracana ...
Współdzierżawa 8 letniego wałacha z Krakow, zobacz zdjęcie
Współdzierżawa 8 letniego wałacha
250 zł
Wydzierżawię 2 razy w tygodniu ośmioletniego wałacha.Konik jest maści srokatej ,rasy pół arab pół małopolak.Konik ma w kłebie 155cm Jest on niepłochliwy,nie boi się ruchu ulicznego, ma miękkie chody.Spokojny na jeżdzie. Jest wygodny na oklep.ze względów na przebytą kontuzję koń nie nadaje się do skoków.W grę wchodzi tylko spokojna jazda (stęp,kłus,drążki w kłusie).Konika trzeba bardzo długo rozstę ...
Murarka ogrodowa z Krakow, zobacz zdjęcie
Murarka ogrodowa
Proszę o kontakt
Kokony murarki ogrodowej z okolic Roztocza południowo wschodniego woj. podkarpackie pakowane po 200 lub 600 sztuk w cenie 10 groszy sztuka plus koszt wysyłki. Do każdej ilości dokładam 20 %.
Sprzedam kaczki francuskie  z Krakow, zobacz zdjęcie
Sprzedam kaczki francuskie
1 zł
Sprzedam kaczki i kaczory francuskie. Kraków. Tel 664599862
Więcej ogłoszeń