Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kino domowe Samsung - 4 głośniki centralny subwoofer multiroom z Lomianki, zobacz zdjęcie
Kino domowe Samsung - 4 głośniki centralny subwoofer multiroom
350 zł
Kino domowe Samsung - 4 głośniki (nie używane) -2 frontowe i 2 tylne, w zestawie tylko 2 podstawki więc trzeba 2 głośniki powiesić lub dokupić jeszcze dwie, głośnik centralny też nie używany, subwoofer nosi ślady użytkowania, gra ładnie i czysto, gratis multiroom bez pilota oraz kable do podłączenia. 3 omy, SWA-6000, AC110-240V - 50/6Hz, 50W. W pełni sprawne.

GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE, NA WI-FI - nowe - OKAZJA !!!

125 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Jak na foto, świetne nowe głośniki, transmisja bezprzewodowa na częstotliwości WI-FI ... komplet z fabryki, trzy zasilacze, kable , przejściówki itp... mogą działać z zasilaczy lub z baterii R6 paluszków, rozpakowane do sprawdzenia i zrobienia foto, pudełko trochę odrapane ... więcej foto mogę wysłać zainteresowanej osobie.

Łomianki lub Wa-wa Bielany, tel 501 961 885,
możliwa wysyłka na koszt kupującego tylko po wpłacie na moje konto.