Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Queercore / rock - stworzenie zespołu do queerowych coverów
Gram sobie na perkusji i wpadła mi wizja takiego zespołu opartego na coverowaniu polskich i/lub zagranicznych zespołów bliskich kulturze lgbt, gatunku queercoreWyobrażam sobie to jako coś z duża dozą humoru, dystansu i przerysowania, przeznaczonego do tematycznych imprez/ klubów. Główna podpora to rock i nieprzeciętna istota może z kultury queer jako front"men/women".
Szukam dziewczyny do zespołu.
Witam. Trzecia edycja. Szukam dziewczyny do zespołu. Fajnie jak byś umiała trochę spiewać, interesowała się sportem, miała dobrą kondycję fizyczną. Możesz nawet grać czasami na nerwach ale nie za dużo. Dziewczyny zainteresowane prosze o kontakt. Razem stworzymy dobry zespół. Nie przegap swojej życiowej szansy.
Basista do wynajęcia :) z Ursynów, zobacz zdjęcie
Basista do wynajęcia :)
Potrzebujesz dobrze nagranego basu na płytę? A może basisty na koncert? Chętnie pomogę.Zagram live, nagram w studio (mam możliwość również w domu).Zawodowy muzyk, basista z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym oraz oczywiście z własnym sprzętem i umiejętnościami. Dojazad nie stanowi problemu :)Materiał autorski i coverowy.Rock, Funky, Pop, Blues, Fusion, Metal... gram właściwie wszy ...
Wokalistka do zespołu
Wokalistka dołączy do zespołu weselnego. Interesuje mnie stała współpraca, mam doświadczenie, jestem mobilna, mam swój sprzęt.
Perkusista Warszawa Ursynów Szuka Składu z Ursynów, zobacz zdjęcie
Perkusista Warszawa Ursynów Szuka Składu
Szukam muzyków do wspólnego grania. Marzy mi się nagranie płyty i parę koncertów. To na początek. Słucham muzyki od Napalm Death po Clan Of Xymox. Oba zespoły uwielbiam. Czekam na poważne propozycje. Mieszkam na Ursynowie. Salki do prób przy metrze Ursynów. Pozdrawiam
Więcej ogłoszeń

SZUKAMY WOKALISTKI  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/06/2019
  • Lokalizacja
Do nowego damskiego zespołu rockowego szukamy zdolnej wokalistki w wieku od 16 do 19 lat. Jeśli śpiewasz po angielsku i po polsku oraz posiadasz dobry, rockowy głos, doświadczenie sceniczne i jesteś prawdziwą pasjonatką rocka to prosimy o kontakt mailowy z naszym managerem. Warszawa i południowe okolice.