Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SKRZYPEK DO ZESPOŁU...
....nawiąże współpracę z zespołem już ISTNIEJĄCYM NA RYNKU, Z KALENDARZEM IMPREZ. Bogaty repertuar. Świetnie improwizujący. Doświadczenie. Barcus Berry 5 strg.. Violectra. Shure wireless system. Mobilny. Warszawa i okolice. Kontakt na telefon::501 114 283 lub poprzez formularz Gumtree.
Wokalistka / współpraca z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Wokalistka / współpraca
Interesuje mnie współpraca z :-muzykami, zespołami (różne gatunki), dj-ami , producentami-managerami- osobami z odpowiednią i ciekawą wizją przyszłości dla mnie (o otwartym umyśle) .. promowanie, wspólne tworzenie, pomoc w zarabianiu itp.Próbki wokalu zainteresowanym moją osobą mogę podesłać na e-mail
Szukam muzyków
Cześć, mam 25 lat, gram na gitarze elektroakustycznej oraz na pianinie. Szukam ludzi, z którymi mógłbym pograć lub stworzyć zespół :) Grałem w kilku zespołach w przeszłości, więc doświadczenie mam. Muzyka rockowa, popowa, alternatywna, elektroniczna, akustyczna. Pozdrawiam :)
Szukam producenta muzycznego
Szukam producenta muzycznego do współpracy. Elektroniczna muzyka alternatywna z polskimi tekstami.link do demo: https://soundcloud.com/shimirz
Szukam doświadczenego gitarzysty  z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Szukam doświadczenego gitarzysty
Witam serdecznie nazywam się Adam mam 39 lat. Jestem wokalista i gitarzysta z 20 letnim doświadczeniem. Szukam gitarzysty z pomysłami i ze sprzętem w celu stworzenia duo rockowego do grania zarobkowego. Tel. 501301853 Adam
Perkusista Warszawa / SOUL
Perkusista Warszawa szuka zespołu / kooperacji. 41 l. Style : Soul (z lat 70-80), motown. Ewentualnie - experimental.(ew. programowanie bębnów / sampli dla innych stylów np dancehall reggae).
Perkusista szuka ,zagra. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Perkusista szuka ,zagra.
Szukam sprawnego gitarzysty i basisty chętnie udzielających się wokalowo.Cel trio ,covery + własne kompozycje.Możliwość prób 8 00 -18 00.Praca!!! .Nie jakieś tam spotykanie się raz w tygodniu na2h.Ja okolice Otwocka ,wiek średni+.Zapraszam.
Więcej ogłoszeń

Wokalista szuka współpracy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/11/2019
Ciao, mam na imię Nunzio, mam 25 lat i jestem Włochem mieszkający w Warszawie. Mówię płynnie również po polsku i po angielsku. Szukam współpracy muzycznej - zespołu, osób, z którymi mógłbym dzielić się swoją pasją. W razie zainteresowania bardzo proszę o kontakt. Grazie!
nf93(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2016