Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pianino do kawiarni/restauracji/hotelu - bogaty repertuar z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Pianino do kawiarni/restauracji/hotelu - bogaty repertuar
Szanowni Państwo,klimatu piano solo wieczorową porą nie da się podrobić, czy zastąpić muzyką mechaniczną. Doświadczenie, bogaty repertuar, własny sprzęt (w tym nagłośnienie) - zapraszam do kontaktu.
Perkusista do wzięcia do kapeli weselno-bankietowej z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Perkusista do wzięcia do kapeli weselno-bankietowej
Bębniarz z doświadczeniem na imprezach tanecznych poszukuje na stałe zespołu grającego na zywo. Znakomita znajomość repertuaru od lat 60-tych, polskie i zagraniczne plus klasyka taneczna: walc, tango, cha-cha, rumba, polka itp, utwory biesiadne i wszystko co potrzebne do dobrej zabawy. Zestaw akustyczny rozbudowany + mikrofony do ewentualnego nagłośnienia ze statywami. Utwory w oryginałach gram z ...

Lekcje gry na gitarze

Dodaj takie ogłoszenie!
Muzyk gitarzysta z dużym doświadczeniem (wiele lat pracy z wieloma artystami)udzieli lekcji gry na gitarze z dojazdem do ucznia(bez dopłaty)lub u siebie w domu.