Nowe znajomości w trudnym czasie 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/03/2020
Witam chciałam zapytać jak sobie radzicie z poznawaniem ludzi zwłaszcza teraz w tym trudnym okresie? K40.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Poznań
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wyznaję, że...
... mam dość kobiet, ale brakuje mi kumpla, kogoś z kim można wyskoczyć na rower, na ryby, na billard czy coś w tym rodzaju. Napisałbym, nawet, że na piwo, albo dwa, ale ostatnio nie piję alkoholu ;)
Lepiej być sam??
Za dwa lata będę mógł sobie zaśpiewać "40 lat minęło..". Tak się tylko zastanawiam czy to nie jest odpowiedni czas żeby odpuścić sobie poszukiwania drugiej połówki. Fakt, będąc samemu jestem nieszczęśliwy. Ale jeśli kolejny raz mam cierpieć, być zdradzany, czy kobieta ma mi robić za plecami krzywe akcje, to ja dziękuję za takie coś ... Widocznie nie jest mi pisane mieć dzieci, mieć żo ...
Wyznanie kobiety z tuberozą na głowie
Pseudointelektualistka chętnie pozna pseudointektualisę/pseudointektualistkę, pozbawionych tego całego "napuszenia" oraz parcia na szkło. Ludzi nad wyraz zwyczajnych, może nawet szarych, nie wyróżniających się z tłumu plastikowych postaci. Wiek i płeć nie mają znaczenia.
Szukam przyjaciółki do wspólnego wyjazdu
Hej, mam 21 lat, szukam przyjaciółki z pozytywnym nastawieniem , której można zaufać, i która chciałby tak jak ja wspólnie wyjechać za granice.. Pozdrawiam :)
Życie bez luksusów
Mozna żyć bez domów, samochodów, luksusów, wszelkich wygód.. I różnych uciech życia... Ale za to godnie. Bez jednego się nie da.. Wzajemnej miłości.
Poznam osobę
Poznam osobe do wspolnego spedzania czasu, piwo , bilard, kino,spacery, shoping
Kogoś... Tam
Poszukuję kogoś, kto ożywi ten spopielony grunt, po którym stąpam. Relacja mocno przyjacielska. Wierzę w Ciebie człowieku! K35
Więcej ogłoszeń