Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Rozmów mi brak
Rozmów prostych, zwykłych, takich o szarościach, radościach i smutkach mi brak. Brak, choć się przeżło już sporo długich lat. I dokoła ludzi jest wielu a pogadać niema z kim.Też tak macie?
Jak żyć
Składając pozew o rozwód, byłam przekona że po tylu próbach ratowania małżeństwa, wybaczeniach.... pójdzie sam od siebie na terapię AA. Będzie walczył,nie stety . Znalazł pocieszenie w innych ramionach.... teraz nie pije bo przy niej nie musi,przy mnie musiał..... Jak żyć z tą świadomością ?
Wyznam, że chętnie z kimś porozmawiam! :-)
Singiel z wyboru, może też z pasji. Może odrobinę nawet, lecz 31-letni pracoholik. Czasem jednak warto z kimś niezobowiązująco porozmawiać, napić kawy z mlekiem, a nawet i przespacerować. Każdy potrzebuje czasem, aby odbić się od codzienności. Jeśli ktoś myśli podobnie - uśmiecham się i z chęcią przeczytam Twoją wiadomość ;-)
Ja mała a świat duży.
Myślałam że poradze sobie ze światem swoim ale jestem daleko w tyle i nie wiem czy go dogonie . A czy można dogonić coś co już przemineło ,nie wiem.
Pałlo Poelcio
Wyznaję, że jeśli poznacie nikogo, z kim dobrze się czujecie tak do wieku 25-27lat to potem będzie już tylko gorzej ...Smutne to odkrycie, ale prawdziwe!
kryzys wieku
jak cofnać czas.. coś ucieklo coś odchodzi bezpowrotnie... chcesz znów mieć nascie lat... ale otoczenie przypomina, nie możesz, nie wypada a bo praca, rodzina...sąsiedzi... jak oddychać gdy sił brakmen
Czy jest ktoś podobny do mnie ?
Cześć, Mam (już) 35 l, chociaż tego nie czuję i nie wyglądam. Od niespełna 2 lat w Poznaniu.Jednak ostatnie pół roku, to "wegetacja". Mam problem zdrowotny (neurologiczny), chociaż nie jest on na pierwszy rzut oka tak bardzo widoczny. Jednak w pewnym sensie mnie ogranicza mnie. Zawodowo- praca biurowa (obecnie jej brak :/) A prywatnie - powoduje, że nie potrafię być do końca takim jakim bym ...
Więcej ogłoszeń

Czegokolwiek sie tknę

Dodaj takie ogłoszenie!
Zamienia sie masakre. Dlaczego nie urodzilam sie w tzw czepku..
m (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 12-2017