Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Samotna rutyna nie musi być codziennością

Dodaj takie ogłoszenie!

Cześć, samotność sprawia że nie wiesz w jakim kierunku podążać? Codziennie ciebie ludzie mijają i nie wiesz jak złapać kontakt? Czasami człowiek zadaje sobie pytanie co można zrobić, aby było lepiej, zwłaszcza jeśli wiesz że ciężko o prawdziwą znajomość. Wiem jak to jest być ignorowanym, mniej ważnym a nawet zbędnym, ale nieważne kto, co, jak ocenia po okładce a nie zna serca.

Brak ci oszczędności i umiejętności? Nie trzeba zaznawać spektakularności, bądź sobą ponieważ inność jest przecież piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, więc jeśli odczówasz dyskriminację to naprawdę warto złapać szczery i prawdziwy kontakt.

Nie jest dla mnie istotna wspólność zainteresowań, pogoń w określonym celu lecz stała i stabilna obecność bliźniego. Często ludzie są w biegu, rozważają co kto lubi robić, oszczędności nadgodzinami inwestują w hobby. W prawdzie dojazdy są kosztowne i ułatwiają poruszanie się w terenie lecz grubszy portfel na pasje nie jest koniecznością aby dobrze się bawić.

Chcesz się podzielić swoim czasem i swoją przestrzenią niewidoczną a dostępną? A Może potrzebujesz jakiejś pomocy? Czasami warto razem coś zrobić, coś co jest konieczne lecz nie zawsze takie proste, no ale wynik współpracy potrafi owocować.

Mam na imię Adrian i mam 24 lata :-D W ostatnim czasie zbyt dużo czasu spędzam sam ze sobą, nie gonię za karierą ponieważ uważam że skromniejsze życie jest szczęśliwsze. Jeżeli naprawdę pragniesz obecności drugiej osoby a nie wiesz co robić, po prostu napisz do mnie a ustalimy spotkanie. Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie, nie przejmuj się przemijalną urodą/modą ;)