Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wspólna nauka angielskiego
Szukam osoby z którą razem mogłabym pouczyć się angielskiego i przy okazji jakoś fajnie spędzić czas. Nie umiem tego języka tak jak bym tego chciała i to stało się moim kompleksem. Zależy mi na konwersacjach i wspólnej nauce. Mój poziom to A2-B1 z tym, że mam blokadę w rozmowach której chciałabym się pozbyć. Coś o mnie: mam 29 lat, lubię jeździć na rowerze i zdrowo się odżywiam także do KFC nie pó ...
Rozmowy po niemiecku. Luźno, bez stresu, przy piwku na mieście. Dla nauki płynności.  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Rozmowy po niemiecku. Luźno, bez stresu, przy piwku na mieście. Dla nauki płynności.
Cześć, poszukuję kogoś do wspólnych rozmów w języku niemieckim. Trochę mówię, ale niewiele. Przez 4 miesiące byłem w Niemczech i intensywnie się podczas pobytu uczyłem, ale brakuje mi jednak płynności myśli i słowa. Ważne jest dla mnie aby mówić, nie musi być poprawnie gramatycznie. A uważam że najlepsza nauka to rozmowa. Luźno, bez spiny, przy piwku na mieście. Dla nauki płynności. Robert, 31
Konwersacje po angielsku z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Konwersacje po angielsku
HejCzy ktoś miałby ochotę potrenować angielski? Może jakaś wspólna wyprawa do pubu i swobodna rozmowa? Mam spis kilkuset tematów / pytań do rozmów po angielsku. Zapraszam :-)
poszukiwane: warsztaty z makijażu z Wroclaw, zobacz zdjęcie
poszukiwane: warsztaty z makijażu
Cześć!poszukuję dziewczyny która nauczy mnie odpowiednio się malować - mam pełno kosmetyków, ale trochę się gubię... nie wiem do końca co jest do czego, w jakiej kolejności je nakładać itp.spotkanie u mnie: Rynek.w ramach wdzięczności w prezencie wybrane kosmetyki (oczywiście nowe:)).
szukam psiarzy
szukam osób z Wrocławia, którzy mają pieski i czasami chcieliby spotkać się z pupilami. Aśka
angielski za..?
Hej, szukam kogoś, kto mnie nauczy angielskiego. Jeśli szukasz czegoś w zamian - coś wymyślimy, gram na gitarze, mogę coś upiec - poszuka się;) Ale mogę też rozliczać się tradycyjnie:)
Mój angielski za programowanie
Podszkolę w angielskim w zamian za naukę Javy/Pythona od podstaw. K 33
Więcej ogłoszeń

Vamos aprender Espanol !:)

Dodaj takie ogłoszenie!

Hola Todos!

Czy wśród Was są osoby,które uczą się języka hiszpańskiego ? Poszukuję osób, z którymi mógłbym rozwijać swoje umiejętności tego języka. Poprzez pisanie, czy rozmowy na skype lub żywo. Wiem,że też są spotkania w księgarni hiszpańskiej, na Placu Solnym, lecz nigdy tam nie byłem. Czy ktoś z Was był i ma jakieś doświadczenia związane z tym miejscem ?


Swój poziom określam na B1 +

Saludos!,

Przemek

Nico (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 12-2015
Popularne