Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Vamos aprender Espanol !:)
Hola Todos!Czy wśród Was są osoby,które uczą się języka hiszpańskiego ? Poszukuję osób, z którymi mógłbym rozwijać swoje umiejętności tego języka. Poprzez pisanie, czy rozmowy na skype lub żywo. Wiem,że też są spotkania w księgarni hiszpańskiej, na Placu Solnym, lecz nigdy tam nie byłem. Czy ktoś z Was był i ma jakieś doświadczenia związane z tym miejscem ? Swój poziom określam na B1 +Saludos!,Pr ...
Naucz mnie pływać za programowanie albo stronę www z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Naucz mnie pływać za programowanie albo stronę www
Cześć :),chciałbym podszkolić technikę, w zamian oferuję naukę programowania, bądź też przygotuję dla ciebie stronę www / aplikację.PozdrawiamMarcin
zamknięta skrzynka na listy z Wroclaw, zobacz zdjęcie
zamknięta skrzynka na listy
help, zgubiłam kluczyk do skrzynki na listy. Poszukiwana osoba która mi pomoże dostać się do środka!Może ktoś ma wiertarkę akumulatorową? Lub zna inny sposób by otworzyć skrzynkę?W ramach podziękowania kawa lub jedzonko na Rynku:)
Podszkole z jazdy samochodem
Sam nie wiem za co :-)
Psychiatra poszukiwany z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Psychiatra poszukiwany
Psychoterapeuta szuka psychiatry do współpracy.
Więcej ogłoszeń

angielski B1+ za angielski B1+ konwersacje Skype

Dodaj takie ogłoszenie!
Szukam osoby do konwersacji po angielsku 2x m-cu w poniedziałki o 19.00 , co drugi poniedziałek. Możemy zacząć 13 lub 20.05 . Interesuje mnie wylącznie Skype z przyczyn czasowych.


Popularne