Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Mój angielski lub francuski za twój włoski
Cześć, chciałbym się nauczyć włoskiego. W zamian oferuję bardzo wysoki poziom angielskiego i francuskiego. Mogą być spotkania w realu lub przez kompa. Saluto, voglio aprendere italiano. In cambio posso impararti inglese o francese. Ho vissuto molti anni in Inghilterra e un’po in Francia.
porady prawne za... :)
Potrzebuję kilku porad od doświadczonego funkcjonariusza dotyczących metod przesłuchań świadków. W zamian oferuję porady prawne i kawę w miłym towarzystwie :)
Szukam kogoś z j.niemieckim
Fizjoterapeuta,masażysta chętnie wymieni sie swoimi umiejętnościami na naukę języka niemieckiego Pozdrawiam Nie oferuję usług seksualnych
Złota rączka
Witam chętnie pomogę przy remoncie czy naprawach/montażu w zamian za usługę kosmetyczną
magia - cokolwiek powiesz stanie się prawdą z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
magia - cokolwiek powiesz stanie się prawdą
zobacz - magia - cokolwiek powiesz staje się prawdą// Edward metoda gayalama
Hiszpański - konwersacje
Hola!Szukam osoby w celu luźnych konwersacji. Mój poziom C1. Mogą też być konwersacje przez Skype, wszystko do dogadania. Jestem sympatyczna, bardzo komunikatywna i otwarta także zapraszam podobne osoby. Saludos!
Wspólna nauka języka angielskiego na poziomie B2/C1 w Warszawie lub okolicach z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Wspólna nauka języka angielskiego na poziomie B2/C1 w Warszawie lub okolicach
Szukam osoby z Warszawy lub okolic, która zechciałaby uczyć się ze mną INTENSYWNIE angielskiego. Mój poziom to B2/C1. Oto, co proponuję:1) Wspólnie ustalamy program i materiały.2) Uczymy się w domu i na każdym spotkaniu egzaminujemy się nawzajem.3) Jeśli coś sprawia nam problem, pytamy się wzajemnie — dzielenie się wiedzą i obopólna pomoc to podstawa.4) Spotykamy się minimum 2 razy w tygodniu (moż ...
Więcej ogłoszeń

Mój SZWEDZKI za twoje LEKCJE PŁYWANIA

Dodaj takie ogłoszenie!
Mogę pouczyć cię szwedzkiego od podstaw, w zamian za twoje nauczenie mnie pływania. :) Mam kartę Multisport, i ułatwi sprawę, jeśli ty również takową posiadasz. Pozdrawiam.