Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
zakładam Fundację pomocy rodzicom w szkole
Witam!Poszukuję osób, które chciałyby zaangażować się w powołanie a potem prowadzenie Fundacji, pomagającej uczniom i ich rodzicom w dochodzeniu swoich praw w szkole. Dopuszczam również możliwość udzielania pomocy nauczycielom, którzy odważą się przeciwstawić patologii szkolnej.Z doświadczenia wiem, że instytucje, powołane do tego celu, teoretycznie sprawujące kontrolę nad nauczycielami i dyrektor ...
Poszukujemy wolontariuszy do pomocy niepełnosprawnemu chłopcu!
Chcesz nabrać doświadczenia w pracy psychologiczno-pedagogicznej? Masz chwilę wolnego czasu i nie wiesz jak go spożytkować? A może po prostu chciałbyś pomóc innym? Zgłoś się do nas! Poszukujemy wolontariuszy do pomocy w doraźnej opiece nad niepełnosprawnym chłopcem. Matka dziecka jest osobą samotną, mieszkającą w ośrodku, starającą się samodzielnie stanąć na nogi. Potrzebuje doraźnej pomocy w o ...

Współpraca z fundacją

Dodaj takie ogłoszenie!

Organizacja społeczna (fundacja w organizacji) poszukuje osoby do współpracy jako Konsultant do spraw komunikacji i relacji zewnętrznych.


Naszym obszarem działania jest obszar zagadnień ekonomicznych i społecznych. Naszą misją jest pomoc ludziom którzy potrzebują wsparcia w różnego rodzaju trudnych sytuacjach życiowych.


Możliwość zdobycia doświadczenia w ciekawych tematach z dużym obszarem samodzielności oraz interesującym spektrum zagadnień.


Chętnie nawiążemy współpracę ze studentami i absolwentami studiów humanistycznych, prawniczych, społecznych i ekonomicznych.


*


Możliwe też jako praca dodatkowa.