Poszukuję wolontariatu z gwarancją zatrudnienia 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/08/2019
  • Lokalizacja
Witam;

Jestem mgr inż. Sylwester lat 42 z Wa-wy kawaler człowiek z zewnątrz z ulicy z Urzędu Pracy. Posiadam znikome doświadczenie jednak ono pozwoliło mi się sprawdzić jako wspaniały i rzetelny pracownik dowodem tego są moje referencje i rekomendacje np.: z USA, UK. Posiadam pewne swoje finanse jednak nie chcę żyć TYKO dla siebie bo i tak trudno o pracę u szczerego i uczciwego pracodawcy a ci tzw. pracodawcy chcą TYKO robić sobie pogawędki nie zatrudniając dlatego szukam na własną rękę organizacji jako wolontariusz z gwarancją zatrudnienia jak by się nam naprawdę dobrze współpracowało. Pracowałem w wielu zawodach zagranicą np.: jako pracownik biurowy, kucharz, asystent dla osób starszych i niepełnosprawnych, konserwator a TU w kraju głównie jako pracownik ochrony. Choć ukończyłem studia niestety NIKT nie dał mi szczerej szansy na wykazanie swoich umiejętności w ambitniejszej umysłowej pracy choć chciałbym po to studia ukończyłem. Zapraszam do kontaktu głownie organizacje zajmujące się wolontariatem które GWARANTUJĄ pracę nawet na 1/2 etatu po pewnym uzgodnionym okresie współpracy, organizacje katolickie które tez gwarantują pracę po uzgodnionym okresie współpracy na wolontariacie jak również pracodawców firm prywatnych czy państwowych które przekonają mnie że nie będzie to wykorzystywanie a zamiar zatrudnienia na stanowisko pracownika umysłowego. Choć nie daje gwarancji od razu zgody na taką współpracę (mam też pewną propozycję którą przedstawie w rozmowie telefonicznej) to warto pytać.

Zapraszam do kontaktu to moje namiary: 0668938916- mgr inż. Sylwester B.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, Targówek
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zostałem oszukany za granicą. Straciłem pieniądze. Zadłużyłem mamę. z Targówek, zobacz zdjęcie
Zostałem oszukany za granicą. Straciłem pieniądze. Zadłużyłem mamę.
Zostałem oszukany za granicą. Straciłem pieniądze. Zadłużyłem mamę.ZRZUTKA - https://zrzutka.pl/udpsfsZostałem oszukany za granicą. Straciłem pieniądze. Zadłużyłem mamę.