zestaw Technics SE-HD 505 made in Japan! 

1 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/06/2020

Mini wieża Technics, składa się z; wzmacniacz SE-HD505 gra czysto, potencjometry i przełączniki pracują bezszmerowo. Tuner ST-HD505 charakteryzuje się dużą czułością, bdb stroi i odbiera stacje FM, RDS, pamięć 20 stacji. Odtwarzacz CD SL-HD505 bez problemu wczytuje i odtwarza, także CDR-y. Deck-szuflada RS-HD505 nagrywa i odtwarza, sprawnie przewija/cofa kasety, revers. W komplecie oryginalne kolumny: SB-HD505 grają dynamicznie, bez jakichkolwiek zniekształceń. Pilot RAK-HDA10WH. Okablowanie. Całość ładnie się prezentuje i jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, technicznie bez zarzutu. Wszystkie elementy wieży podświetlone na niebiesko, możliwość podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku np: dvd, komputer, bluetooth, itp. oraz dowolnej konfiguracji zestawu.

Viki(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2018
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łobez