Odszkodowanie za boreliozę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/09/2020
  • Lokalizacja
Czy znacie jakiegoś leśnika, rolnika czy kogoś chorującego na boreliozę?
tel. 667 613 913
Prowadzimy akcję dotyczącą możliwości uzyskania środków w zakresie chorób zawodowych. Wiele osób nie posiada narzędzi ani możliwości w zakresie dochodzenia roszczeń co w konsekwencji prowadzi do rezygnacji z przysługujących świadczeń.
Wyspecjalizowana kadra prawników oraz lekarzy już dziś może być do Państwa dyspozycji.
Jednym z takich przykładów zaniechania w dochodzeniu świadczeń może być nabycie czynnika chorobotwórczego jakim jest podstępna Borelioza. Jej aktywność może ujawnić się po wielu latach.
Zauważalne jest że wiele osób nie potrafi jej nawet zdiagnozować a ta podstępna choroba może doprowadzić do inwalidztwa w przyszłości a nawet śmierci.
Choroba ta dotyczy wszystkich osób pracujących w terenach zalesionych, rolniczych i nie tylko. Do zakażenia dochodzi poprzez kontakt z zarażonym kleszczem.
Osoby, które już zakończyły aktywność zawodową lub od wielu lat zmagają się z chorobą mogą się również z nami skontaktować celem podjęcia stosownych działań.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Lubin