PODWYŻSZYMY EMERYTURY OSOBOM Z ROCZNIKA 1953 !!! 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/09/2020

Emerytko, emerycie z rocznika 1953! Jeżeli przeszedłeś na wcześniejszą emeryturę, a nie składałeś wcześniej wniosku o jej ponowne przeliczenie, to masz czas zaledwie do 10 stycznia (6 miesięcy od daty ogłoszenia ustawy) , żeby ZUS wypłacił Ci Twoje pieniądze.

Masz do uzyskania znaczną podwyżkę emerytury, a także wyrównanie za okres 7 lat tj. od 2013 roku do 2020 roku. Nie zwlekaj i powierz profesjonalistom podwyższenie należnych Ci świadczeń, nie pozwól, żeby minął Ci termin, po którym podwyżka Twojej emerytury nie będzie już możliwa.


Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Legnica
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
uzyskanie odszkodowania z Legnica, zobacz zdjęcie
uzyskanie odszkodowania
Nie wiesz jakie roszczenia ci przysługują? W jaki sposób zgłosić szkodę? Dostałeś zaniżony kosztorys? Stan zdrowia nie pozwala na toczenie batalii z ubezpieczycielem? Szkoda na osobie, pojeździe, majątku czy błąd lekarski. Bezpłatnie przeanalizujemy każdy przypadek i wskażemy najlepszy kierunek.https://www.facebook.com/mjurkiewicz.kancelaria.odszkodowania/?modal=admin_todo_tourmail. mon ...
usługi prawne
radca prawny, mediator z Legnicy- usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy; pisanie wszelkich pism procesowych, reprezentacja przed Sądem; chętnie nawiążę współpracę jako zleceniobiorca z kancelarią prawną.