Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Aparat SOMNOvent S z nawilżaczem SOMNOclick 300   z Wawer, zobacz zdjęcie
Aparat SOMNOvent S z nawilżaczem SOMNOclick 300
6 500 zł
Aparat SOMNOvent S z nawilżaczem SOMNOclick 300 - służy do terapii zespołu obturacyjnych bezdechów sennych. Może być używany do wspomagania oddechu, zarówno w chronicznych, jak i ostrych stanach schorzeń oddechowych. Stan idealny. Użyty jedynie 2-krotnie. Jest to urządzenie przenośnym. Waga: ok. 4kg. Odbiór osobisty w Warszawie.

Zauszny cyfrowy aparat słuchowy SIEMENS HA Phoenix 113 BG

350 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Sprzedam / Oddam w dobrej cenie używany, ale w pełni sprawny cyfrowy aparat słuchowy, typu zausznego. Aparat był zakupiony w poradni słuchu FONEM w sierpniu 2011 roku, ale używany był jedynie sporadycznie przez kilka miesięcy. Ostatnie 3 lata przeleżał w szufladzie, ponieważ zaś był dobrze przechowywany - jest w pełni sprawny technicznie.

Aparat cyfrowy trójtrymerowy M-T-O.
Ręczny potencjometr.
Tłumienie zbyt dużego hałasu.
Bateria typu 13.
Kolor beżowy.

Aparat jest przeznaczony dla osób ze średnim ubytkiem słuchu do 75 dB. Aparat ma ogromne spektrum ustawień, ale są to opcje niedostepne dla użytkownika. Takich ustawień może dokonać tylko audioprotetyk wyposażony w odpowiednie oprogramowanie. Aparat jest podłączany do komputera. Posiadam oryginalne etui/futerał. Istnieje możliwość dopasowania go do wady słuchu konkretnej osoby przez audioprotetyka, który dokona precyzyjnego ustawienia - w tym zakresie służę pomocą...

Do zestawu mogę również dołączyć gratis wkładkę douszną, jednak tego elementu nie da się dopasować do innego kształtu ucha - należy ją zamówić i wykonać dla siebie indywidualnie.

Gwarantuję możliwość zwrotu do 7 dni, jeżeli nie spełni on oczekiwań kupującego. Cena do negocjacji.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy