Detox Body usuwanie toksyn z organizmu - podwójny zestaw 

850 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania31/01/2019
NOWY'
Urządzenie nowe służące do detoksykacji organizmu.
Gwarancja.
Zestaw podwójny !!! z pięcioma programami płynną regulacja mocy detoxyzatora i czasem trwania.

Ludzkie ciało gromadzi wszystkie toksyczne substancje i zaczyna gorzej funkcjonować. Dlaczego? Toksyny takie jak konserwanty, metale ciężkie czy węglowodory aromatyczne przyczyniają się do ograniczenia prawidłowego funkcjonowania organizmu i blokują różne jego funkcje.
Jedną z zauważalnych zmian w Twoim organizmie, których przyczyną mogą być toksyny, jest spowolnienie metabolizmu. Kiedy Twój metabolizm zaczyna zwalniać, szybciej przybierasz na wadze, Twoje włosy częściej wypadają, a skóra staje się mniej elastyczna.
Oczyszczanie organizmu, czyli tzw. detox, sprawia, że wyglądamy i czujemy się lepiej, dlatego warto robić to regularnie i świadomie. Skąd biorą się toksyny w naszym organizmie?

Źródeł toksycznych substancji jest naprawdę wiele, jednak najważniejszym spośród nich jest żywność, którą spożywasz. Wśród najmniej korzystnych dla Twojego zdrowia produktów możemy wymienić: - żywność wysoko przetworzoną, - jedzenie bogate w konserwanty i sztuczne barwniki, - rafinowane mąki, - cukry, - mięso i inne produkty pochodzenia zwierzęcego.
Oczywiście to nie wszystko.
Życie w wielkim mieście, smog, negatywne emocje, wiele zmartwień i chroniczny stres również sprzyjają odkładaniu się toksyn w Twoich organach wewnętrznych Toksyny wychodzą stopami Angielscy lekarze z dr Mary Staggs na czele stworzyli urządzenie oczyszczające ciało. Urządzenie to w bardzo dużym tempie rozpowszechniane jest po całym świecie, zwłaszcza w renomowanych salonach medycyny naturalnej.
Zasady działania urządzenia do wodnej kąpieli stóp łączy wiedzę współczesnej medycyny konwencjonalnej z podstawami starożytnej medycyny chińskiej, ściślej z teorią meridianów. Jak wiadomo, mają swoje one zakończenia w stopach, w których znajdują się też receptory (mikrokanały energetyczne) - około 2 tysięcy w każdej.

Na czym polega zabieg? Stopy zostają zanurzone w wodzie na około 30 minut i poprzez pory - ok. 2000 na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę od lekko żółtej do brązowej, a nawet czarnej.
Można zauważyć w niej plamy tłuszczu, wyczuć zapach nikotyny. To wyraźny znak, że organizm poprzez skórę pozbywa się niepotrzebnych substancji.
Detoksykacja urządzeniem iionic tox obejmuje całą gamę zanieczyszczeń skumulowanych przez organizm współczesnego człowieka poprzez kontakt z żywnością i skażonym środowiskiem, lub będącym rezultatem nałogów, jak papierosy czy alkohol. Dostępne również inne urządzenia;
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Strzegom