Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Butla- Tlen medyczny 14l inhalacyjny około 140 dawek

40 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
medicapharma.pl

NOWE WIĘKSZE OPAKOWANIE 14l ololo 140 dawek

Tlen medyczny ma bardzo wiele zastosowań, m.in. w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np. zawał serca, dusznica bolesna, miażdżyca )- wpiera organizm umożliwiając dodatkowe dotlenienie organizmu, w cukrzycy, u osób pracujących umysłowo może uzupełniać zwiększone zapotrzebowanie mózgu w tlen przez, co podnosi zdolność myślenia i kojarzenia, korzystnie wpływa na przemianę materii, u sportowców pozytywnie wpływa na minimalizowanie zakwaszenia, wpływa na tlenową aktywność fizyczną, przywraca energię i znacząco wpływa na poprawę wydolności sportowców.
Dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym pomocny jest w gojeniu się trudnych do leczenia ran, szczególnie tych po oparzeniu, wspiera eliminowanie bakterierii beztlenowych, takie jak Streptococcus, Staphylococcus, Salmonella, Coli itp. dla których jest substancją toksyczną.
Dotlenienie kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem jest wskazany dla osób uczących się i przygotowujących do egzaminu.
Dostarczenie tlenu do krwioobiegu znacznie ułatwia pracę choremu sercu, tak więc osoby z chorobą wieńcową, w stanach przed- i po- zawałowych koniecznie powinny dostarczać tlen w większych ilościach.
Osobom z problemami układu oddechowego, m. in.: astmatycy, alergicy i innym jest zalecany.
Tlen jest najlepszym kosmetykiem świata, stosowanym zewnętrznie i wewnętrznie do organizmu. Wspiera walkę z trądzikiem czy oparzeniami skóry.
"Niskie stężenie i ciśnienie tlenu w żywej komórce zapowiada powstawanie chorób infekcyjnych "
dr Otto Wartburg
Stosować wg wskazań lekarza.
W kpl maska do inhalacji.
Masz pytanie zadzwoń do nas.
Tel.503354017
Odwiedź nasz sklep; medicapharma.pl