BUSY DO ANGLI - PRZEWÓZ OSÓB I PACZEK 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/08/2020
  • Lokalizacja
Specjalizujemy się w regularnych licencjonowanych przewozach osób i paczek między Polską a Anglią. Za pośrednictwem naszej firmy w wygodny, bezpieczny i miły sposób, dotrzesz do celu. Firma świadczy usługi: -przewóz osób (od drzwi do drzwi) -przeprowadzki -przewozy towarów -przewozy paczek -zamówienia indywidualne -obsługa firm (targi, wystawy, konferencje itp.) -obsługa grup zorganizowanych -wystawiamy fakturę VAT -dzieci do lat 12 – 50% zniżki Wyjazdy z Polski w każdy czwartek – powrót do Polski sobota. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, bezkonkurencyjne ceny, rabaty dla stałych klientów, klimatyzowane oraz sprawnie technicznie samochody oraz doświadczonych kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://nikaprzewozosob.pl oraz do skorzystania z naszych usług. tel. 506 538 638; 503 066 125 Bezpieczeństwo i komfort – to nasze motto.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Zambrów