Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam partnera do tańca towarzyskiego lub użytkowego
Od podstaw lub trochę już tańczącego. Pozdrawiam ,Ewa 30 lat
Szukam kolezanki na silownie
Czesc, mam 30 lat,szukam kolezanki, ktora chcialabym chodzic ze mna na silownie - moze to byc silownia w Skytowerze , w Arkadach lub Citypark na Szewskiej. Chcialabym zrzucic troche zbednych kilogramow przed wakacjami a razem byloby troche razniej :) Myslalam żeby chodzić 2 - 3 razy w tygodniu, po godz.18stej.
Kurs tańca użytkowego z Wrocław, zobacz zdjęcie
Kurs tańca użytkowego
Hej, Bardzo lubie taniec i chciałbym się rozwijać w tej dziedzinie. Szukam partnerki do tańca użytkowego (discofox). Jest to najbardziej praktyczny styl, który daje szanse nauczyć się tańczyć na imprezach, weselach czy na sylwester. Mam 180 cm wzrostu. Zapraszam do kontaktu :-)
tenis stołowy pingpong Wrocław z Wrocław, zobacz zdjęcie
tenis stołowy pingpong Wrocław
Szukamy osób do gry, sala ładna, sesje 2-godzinne, cena 3 - 4,50 zł/osoby za sesję, rejon Grabiszyńskiej. Poziom zaawansowania i wiek nieistotny. Do południa wszystkie dni powszednie, po południu poniedziałek 18.00 - 20.00 ,wtorek, piątek 16.50-19.15, , środa 16.50-21.15. Posiadamy profesjonalnego robota Robopong 2050 z 64 programami dla początkujących, średnio zaawansowanych i nawet zawodowców. P ...
Aktywność sportowa
Cześć , szukam osób chętnych do wspólnych zajęć sportowych. Praca, praca, praca, i brak jakiegokolwiek ruchu. Chciałabym to zmienić. Czy jest ktoś chetny, Partner do sportu, który tak jak ja chciałby odreagować po pracy i iść np na tenisa, łyżwy, pojechac na narty, rower czy coś zupełnie innego? PozdrawiamA - 32
Partner do tańca
Cześć, szukam partnera do tańca Bachaty, najlepiej już tańczącego i z poczuciem rytmu. Partnera, który podszkoliłby mnie w tańcu, ja niedawno zaczęłam.Aska, 40, Wrocław
Boks dla kobiet
Szukam koleżanki do zajęć z boksu dla kobiet. Chciałabym uczęszczać 2 razy w tygodniu do Punchera. Któraś z Was chętna? Dajcie znać :)
Więcej ogłoszeń

Poszukiwana kumpela na siłownie 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/02/2020

Cześć! Od kilku dni zaczęłam uczęszczać na siłownie i tak pomyślałam że jednak raźnej jest chodzić z kimś. koleżanka lub może też być kolega :) Jestem silną i radosną dziewuszką z 30tką na karku.

Siłownia to CityFit w rynku, może akurat by komuś pasowało lub chciałby się zapisać. Świetne zajęcia, nowoczesny sprzęt, dobre towarzystwo :) Zapraszam do kontaktu.


Dla ciekawskich- nie mam nadwagi - jestem nawet szczupłą, wysoką babeczką z zamiarem poprawienia kondycji ;)

Ona(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2018