Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
koleżanka do jazdy na rolkach freeride
Witam,poznam kumpelę do jazdy na rolkach - jazda zdecydowanie miejska, freeride, ewentualnie skatepark, żadne spokojne jeżdżenie wokół błoń ;) Poziom: rolki powrót po latach, kiedyś dobry, teraz dopiero przypominam sobie jazdę, więc chętnie z kimś początkującym w jeździe miejskiej pojeżdżę. Do usłyszenia!Kaśka 30 lat
Piłka nożna poziom średni orlik sobota 17
Witam z powodów wakacji szukamy chętnych do stałej ekipy na grę w piłkę. Gramy na orliku w soboty o 17 na złotej jesieni szkoła gastronomiku . Koło placu Bienczyckiego, i osiedla Przy Arce. Koszt 5 zł dwie godziny gry. Co trzeci raz za darmo. Osoby zainteresowana proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 531-465-200. Gramy luźny mecz poziom średni przyjmujemy w każdym wieku.
Szukam partnera do intensywnej gry w squosha, poziom średni lub zaawansowany
godziny i termin do ustalenia (preferuje wczesne popołudnie, weekendy do ustalenia), najlepiej w enjoy squosh, rocket lub atlantic. Jakub
tenis ziemny szukam do gry
mój poziom ok 3.5, szukam chętnych na trening lub grę na punkty, mogę się dostosować, korty dowolne w Krakowie
Siatkówka na Salwatorze
Poszukujemy panów do gry w siatkówkę. Jeżeli grałeś w siatkówkę i masz możliwość regularnego uczestnictwa w grze zapraszamy do naszego zespołu. Preferujemy mogących grać regularnie przynajmniej raz w tygodniu. Gramy od kilku lat w szkole na Salwatorze w poniedziałki i czwartki w godzinach od 19.30 do 21.00. Koszt ok.10 zł /grę. Dobry poziom amatorski.
Partner 55+ taniec towarzyski
Poznam partnera 55+ do uczęszczania na kurs tańca towarzyskiego, poziom i miejsce kursu do ustalenia. K 57 Kraków
Szukam osoby ktora sie nudzi jak ja !!
Man 47 lat ale czuje sie młodziej jestem samotna i bardzo mi sie nudzi Poznam osobe kobiete/mezczyznae do spedzania razem wolnego czasu.Jesli nie masz z kim isc na spacer lub na zakupy nie masz z kim porozmawiac.Moze rower moze wycieczka jestem otwarta na propozycje.Czasami tak niewiele trzeba aby miło spedzic czas..prosze napisz.
Więcej ogłoszeń

Rolki na Ruczaju - poziom początkujący 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/07/2019
  • Lokalizacja

Cześć,

szukam osoby / osób chętnych na wspólną naukę jazdy na rolkach. Jeździłam w sumie jakieś trzy razy w życiu, więc mój poziom jest mocno początkujący :) Chcę w końcu nauczyć się jeździć, a w towarzystwie zawsze ciekawiej.

Proponuję wieczory i okolice Kampusu, ale jestem otwarta na propozycje.

Sylwia 30

Sylwia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2019