Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukiwani inwestorzy. Zainwestuj w produkcję hitu kinowego . Znany producent. z Mokotow, zobacz zdjęcie
Poszukiwani inwestorzy. Zainwestuj w produkcję hitu kinowego . Znany producent.
Inwestycja w produkcję filmu drugiej części kultowej komedii Znany polski producent, który ma już w swoim dorobku hity kinowe z ostatnich lat zaprasza prywatnych inwestorów lub firmy do udziału w wyniku finansowym filmu. Wysokie zyski. Podstawowe informacje inwestycji dla prywatnych inwestorów: Minimalna kwota Inwestycji od 50 000 PLN do 2 mln PLN Budżet filmu określony do 10 mln P ...
Szybki zwrot , dobre zyski , inwestor/ wspólnik / partner
Szukam dofinansowania w kwocie od 50 tys zl .Bardzo dobry rozwojowy produkt z branży IT i wsparcia sprzedaży.Możliwość uzyskania dotacji ( dodatkowa wartość projektu). Szybki zwrot , zyski z kilku źródeł dochodu. Możliwość współpracy przy większych projektach z dużą rentownością. Zapraszam do kontaktu tel.
Szukam inwestora z Mokotow, zobacz zdjęcie
Szukam inwestora
Szukam inwestora do projektu majacego na celu stworzenie firmy leasingowej pracownikow do krajow Europy Zachodniej plus stworzenie portalu zrzeszajacego polskich fachowcow/rzemieslnikow. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz.
Film muzyczno-dokumentalny - Pl, Usa, Sui - kino + festiwale
Witam,Poszukujemy inwestorów/partnerów biznesowych do powstającego pierwszego Polskiego filmu muzyczno dokumentalnego.Obsada: znane osoby z Polskiej branży muzycznego + osoby ze Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych. Projekt o potencjale kinowym i festiwalowym na arenie międzynarodowej.Wysoka stopa zwrotu. Nawet 70% zysków ze wszystkich pól dystrybucji filmu, w przypadku sfinansowania całego przedsięw ...
Szukam wspólnika  z Mokotow, zobacz zdjęcie
Szukam wspólnika
Sprzedam firmę sprzątającą zarejestrowaną w Koszalinie jak i w Warszawie działającą od 2012 r. W cenę w wysokości 6000 zł wchodzą rzetelna marka na rynku również zlecenia w Mielnie ,Mielenku ,Dąbkach możliwa pomoc w zdobyciu nowych zleceń zleceń w Warszawie i Koszalinie ?q=jm+service+koszalin&rlz=1C1AOHY_plPL708PL708&oq=jm+service&aqs=chrome.1.69i57j0l5.5761j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 ...
Wspólnika do założenia autoszkoły
Witam, Szukam wspólnika do założenia własnej autoszkoły na terenie Mazowieckiego. Posiadam stronę internetową, bazę klientów, oraz reklamę w internecie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Tel. 500-747-558
Nawiążemy współpracę z agencją pracy.
Poszukujemy do współpracy agencji pracy w Polsce. Jesteśmy w stanie zapewnić nisko-kwalifikowanych pracowników w różnych sektorach np. rolnictwie czy prostych prac przemysłowych, budowlanych jak również wysoko-wykwalifikowanych pracowników typu elektryk, mechanik itp.Rekrutujemy pracowników w głównej mierze z Indii, Bangladeszu i Nepalu.Zachęcamy do współpracy.
Więcej ogłoszeń

Zapraszam partnera/inwestora, Bar Mleczny, odebrany sanepid.

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszam partnera lub inwestora do udziału w działalności Baru Mlecznego.
Warszawa, Mokotów.

Aby wziąć udział w tym projekcie od inwestora lub partnera, niezbędna jest kwota 95.000 zł w celu zakupu sprzętu do kuchni.

Lokal 150 m², znajduje się na skrzyżowaniu w dobrym miejscu, nowo wyremontowany. W lokalu jest odebrany sanepid (są wszystkie papiery) oraz posiadam wszystkimi zezwoleniami do pracy, mam zezwolenie na sprzedaż alkoholu, mam zespół kucharzy. Wentylacja została wykonana całkowicie od podstaw.

Szukam partnera / inwestora, który będzie mógł uczestniczyć w wysokości 95.000 zł na zakup sprzętu do kuchni.
Lokal jest gotowy do otwarcia, potrzeba tylko kupić sprzęt.

Finansowe oczekiwane rezultaty i procesy pracy Baru Mlecznego omawiamy podczas osobistego spotkania/kontakta.

Wszystkie oferty są omawiane. Proszę kontaktować się telefonicznie / e-mail.

Oferta jest ważna przez 2 tygodnie.

tel: +48 532 314 087
e-mail: andrzej.post(małpa)interia.pl

I’d like to invite partner or investor to participate in the business activities of the restaurant «Bar Mleczny» type.
Warsaw, Mokotów.

To take part in this project it requires 95.000 zł from an investor or partner, in order to buy equipment for the kitchen.

Premises is 150 m², located at the crossroads in profitable location. Repair works have been finished recently, I have the permission from the sanitary and epidemiological inspection and all permits to function. There is a permit for alcohol, cooking team is created and ready. Ventilation was made completely from scratch.

Looking for a partner / investor who can participate with 95.000 zł to buy equipment for the kitchen.
The restaurant «Bar Mleczny» type is ready to open, as soon as the equipment is bought.

Financial expected results and processes of the business are discussed in person.

I’m open to all proposals. Please contact me via tel./e-mail.

The offer is valid for 2 weeks.

tel: +48 532 314 087
e-mail: andrzej.post(małpa)interia.pl