Oferuję dom w formie prowizji, w zamian za załatwienie kredytu 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/11/2020
Oferuję dom w formie prowizji, w zamian za załatwienie kredytu, a dokładnie linii kredytowej w wysokości 2,5 mln zł, lub więcej... Zabezpieczeniem kredytu / pożyczki będzie sama inwestycja. Prowizja obejmuje wyłącznie dom do wybudowania na wskazanej przez zainteresowanego działce. Odpowiem WYŁĄCZNIE na poważną ofertę.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
inwestora osobe prywatna
Witam!szukam osoby ktora bylaby wstanie pozyczyc do 250tys, splace 500 tys na 10 lat ,potrzebuje finansowania od osob prywatnych inwestorow ,ogloszenie w sprawie pomocy ,prosze priv!SCIEMNIACZE NIECH NIE DZWONIA I NIE PISZA!!!
Poszukiwana Usługa faktoringowa z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Poszukiwana Usługa faktoringowa
Chcę pogadać o faktoringowej współpracy, z korzyścią dla obu stron. Oferuję zysk od 10% od kwoty faktury. Ze względu na covid mam faktury z długimi terminami płatności 30-90 dni. By mieć niższe koszty (a większy zysk) mam do opłacenia pracowników. Co o tym myślisz?
Szukam kredytu do 10 tyś
Szukam kredytu do max 10 tyś. Stały dochód w wysokości 3000 netto. Punktacja w BIK 74/100Kontakt przez Gumtree.
Potrzebna pożyczka
Szukam pożyczki 6000zł uczciwej bez zakładania kont itp. Pozyczki dla zadłużonych będących w bazach Sprawa pilna
Potrzebuję pożyczki
Witam Potrzebuje pożyczki do 2500. Niestety nie posiadam meldunku stałego ani czasowego. Bez BIK i innych.
Biuro rachunkowe potrzebne
Jesteśmy młoda firmą w formacie spółki z o.o. Chcemy prowadzić sprzedaż internetową poprzez swój sklep. Z pewnością będzie wprowadzona kasa fiskalna i będą pracownicy zatrudnieni na umowy cywilno-prawne, także z Urzędu PracyW związku z powyższym poszukujemy do współpracy niedrogiego biura rachunkowego, które ma doświadczenie w obsłudze firm z zakresu handlu e-commerce.Poprosimy o przedstawienie wa ...
Poszukuję kredytu dla Sp. z o.o.
WitamPoszukuję kredytu dla Sp. z o.o. w wysokości około 200.000. Spółka jest czysta i założona rok temu. Niestety prezes ma zły BIK i inne bazy.Proszę o oferty tylko osób, które mogą pomóc. Nie wchodzi w grę zastaw na nieruchomości ani zmiana prezesa.
Więcej ogłoszeń