Szukam wykonawcy zjazdu - oferuję 32 000 zł 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/08/2021
  • Lokalizacja
Szukam wykonawcy trzech projektów przy ul. Widzewskiej w Łodzi: 1) zjazd na działkę, 2) peron przystankowy (bez wiaty) - wariant 2 z mapki, 3) wymalowanie zygzaka przystankowego. Peron trzeba przesunąć, bo obecnie istniejący koliduje z planowanym zjazdem. Wtedy trzeba wymalować nowy zygzak przystankowy. Oferuję 32 000 zł, jeżeli ktoś podejmie się realizacji z zakończeniem prac do 15 marca 2022. Projekty są już opracowane i uzgodnione ze ZDiT. Chętnie podeślę na email. Pozdrawiam, Daniel
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź, Widzewska 45
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam wykonawcy budowy domu jednorodzinnego w Bedoń Wieś k. Łódź
Szukam wykonawcy budowy domu jednorodzinnego w Bedoń Wieś koło Łódź. Jest projekt budowlany. Proszę też o info czy oferent współpracuje z kierownikiem budowy czy też muszę szukać go we własnym zakresie. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy (proszę nie dzwonić). W kontakcie proszę podać dane przedsiębiorcy, nr NIP, kontakt telefoniczny i adres mailowy.
Zlece remont domku na R.O.D
Witam,Potrzebuję fachowców do remontu domku na Robotniczych Ogródkach Działkowych - (Stoki , ul.Dąbrowskiego) Do zrobienia byłaby:- rozbiórka domku drewnianego- wykopanie dołu na szambo- fundament pod domek drewniany 6m x 5,5 m-budowa ogrodzenia z elementów gotowychPoprosiłbym o oferty z wyceną.