Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
poszukuję Gosi Okrent
ma chyba dwadzieścia kilka lat i chyba nosi dredy. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie.
Poznam nowe osoby
Cześć, co prawda zimno za oknem i pewnie się nie chce wychodzić, ale może jednak ma ktoś ochotę się poznać i gdzieś wyjść, np piwko, kawa, zakupy czy normalnie pogadać? Mam 22 lata i chętnie poznam nową koleżankę albo i nawet przyjaciółkę. Chętnych zapraszam ;)
Tajemniczyjakniewiemco / poszukuję Cię
Szukam osoby o adresie mailowym tajemniczyjskniewiemco . Niestety nie wiem w której poczcie internetowej. Antylopka
Szukam znajomej z Poznania
Hej,Miło mi, że trafiłaś na moje ogłoszenie. Szukam ciekawej osoby z Poznania, z którą będę mogła porozmawiać, a może nawet się spotkać. Wiek nie gra tu wielkiej roli, jednak interesują mnie jedynie znajome z Poznania.Mam 34 lata, jestem rodowitą Poznanianką, szczęśliwą żoną, pasjonatką książek, dobrej muzyki, kina europejskiego i gier. Uwielbiam też koty. Określiłabym siebie jako introwertyka, al ...
Więcej ogłoszeń

Szukam przyjaciela 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/11/2019

Witam,

jestem studentką i z tej racji musiałam przenieść się do Poznania. Z tego powodu nie znam praktycznie nikogo, a wiadomo nie od dziś, że człowiek to istota stadna. Szukam więc kogoś, z kim będę mogła porozmawiać a z czasem wyjść na jakieś piwo, na spacer bądź gdzie tylko pojawi się ochota. Jestem raczej spokojna, zorganizowana, dyskretna i uprzejma. Nie szukam nikogo do zbudowania związku, stawiam jedynie na kontakt przyjacielski. Piszcie śmiało :)