Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Jeśli szukasz pogodnego i odpowiedzialnego pracownika..
Witam,Jest kilka spraw, które są dla mnie bardzo ważne w przyszłej pracy i tylko oferty spełniające te kryteria jestem w stanie rozpatrzyć:- jestem UCZNIEM poszukuję pracy po zajęciach w zależności od dnia nieraz już od 12:00 ! w tygodniu oraz całe weekendy - zatrudnienie mogę podjąć już od zaraz!,- super ważna jest dla mnie atmosfera w miejscu pracy,- każda dzielnica - obecnie się uczę, w technik ...
Podejmę pracę
Studentka zaoczna poszukuje pracy na pełen etat od poniedziałku do piątku. Dyspozycyjność w godzinach 7-16. Rozważę każdą ofertę.
Szukam pracy dodatkowej na lato. Język rosyjski i angielski. z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Szukam pracy dodatkowej na lato. Język rosyjski i angielski.
Witam.Szukam pracy dodatkowej na lato, najchętnniej z branży technicznej lub tłumaczeniowej (język rosyjski i angielski). Od zaraz. Proszę o kontakt na maila.
szukam pracy
Młody chłopak 26 lat; Szukam pracy w różnych dziedzinach działalności;Pracowity i szybko się uczę;Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia.
Więcej ogłoszeń

Studentka finansów

Dodaj takie ogłoszenie!

Dzień dobry,

Jestem studentką trzeciego roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia. Obecnie poszukuje praktyk/stażu związanym z moim kierunkiem.

Pracowałam pół roku w Kancelarii Podatkowej i potrafię na poziomie średnio zaawansowanym obsługiwać się programem WAPRO Kaper, WAPRO Faktura oraz Microsoft Word i PowerPoint. Potrafię na poziome podstawowym obsługiwać się WAPRO Gang oraz Microsoft Excel.

Od 8 miesięcy jestem członkiem Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club.

Jestem pracowitą, odpowiedzialną, punktualną osobą, która potrafi szybko przyswoić nowo zdobytą wiedzę. Praca w zespole czy też samodzielna nie sprawia mi trudności.


Rozważę każdą propozycję pracy.