Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukuje pracy na weekendy
Witam, poszukuje pracy na weekendy, mogą to być wybrane weekendy, dni, prace chce traktować jako dodatkowąPosiadam Prawo jazdy kat. BPraca każdego rodzaju, szybko się uczę.Pozdrawiam Tomasz
Młody silny i zdolny, potrzebuje szybkiego, niekoniecznie dużego zarobku
Witam, pilnie zaoferuję swój czas, sprawne ciało i intelekt do jakiejkolwiek pracy w trakcie najbliższych 2-3 dni/nocy, jedyne wymaganie, by płatne było od razu po wykonaniu. Za sobą mam już prace na budowie, magazyny, inwentaryzacje, sprzedaż balonów z helem, kurierstwo rowerowe, opiekę nad dziećmi, roznoszenie ulotek, serwis sprzętu komputerowego, pomoc w wyprowadzkach oraz sprzątanie.
Studentka szuka pracy stałej/dorywczej na kilka dni w tygodniu z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Studentka szuka pracy stałej/dorywczej na kilka dni w tygodniu
Dzień dobry, jestem absolwentką Technikum o profilu turystycznym i jednocześnie studentką II roku na kierunku Finanse i Rachunkowość na jednej z Warszawskich Państwowych uczelni wyższych. Szukam pracy na kilka dni w tygodniu ( preferuje od poniedziałku do środy/czwartku) ze względu na uczelnię. Moje doświadczenie i umiejętności:* odbyte praktyki w biurach podróży i hotelu( miesiąc w każdym miejscu ...
Szukam pracy
Witam :) Jestem sympatyczną, sumienną studentką 2 roku. Szukam pracy na okres wakacyjny. Lubię pracować z ludźmi, z lekkimi fizycznymi pracami też dałabym sobie radę. Pozdrawiam i czekam na propozycje :)
Szukam dodatkowej pracy
Jestem pracującą studentką zaoczną, ale wieczory i popołudnia mam wolne, dlatego szukam dodatkowej, dorywczej pracy. Proszę o kontakt wyłącznie mailowy.
Szukam pracy do końca czerwca
Poszukuje pracy do końca czerwca z wyłączeniem każdej środy Godziny dowolne.
Pilnie potrzebuję! Świetny angielski, kuchnia, zwierzęta i wiele innych
Dzień dobry, pilnie potrzebuję pracy o dowolnym charakterze - z wykluczeniem samodzielnego przenoszenia ciężkich przedmiotów. Nie chciałabym jednak roznosić ulotek lub wykonywać prac, w których konieczne jest ciagłe stanie na nogach w jednym miejscu. Kocham zwierzęta i gotowanie, płynnie mówię po angielsku, ale na pewno dam radę przy wielu innych. jestem dokładna, precyzyjna i dobrze zorganizow ...
Więcej ogłoszeń

Na weekendy. Rosyjski native-speaker

Dodaj takie ogłoszenie!

Szukam pracy na weekendy, najchętniej komputerowej/obsługowej. Rosyjski native-speake, polski C1, wykształcenie komputerowo-techniczne.