Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Student 3 roku Automatyki i Robotyki PW szuka pracy/stażu/praktyk z Ochota, zobacz zdjęcie
Student 3 roku Automatyki i Robotyki PW szuka pracy/stażu/praktyk
Szukam pracy/stażu/praktyk na okres wakacji(01.07 - 01.10) lub pracy dorywczej od teraz, z możliwością zwiększenia wymiaru godzin w wakacje. Posiadam uprawnienia SEP 1kV oraz prawo jazdy kategorii B. Znam język angielski na poziomie B2 oraz podstawy niemieckiego. Potrafię korzystać z pakietu Office oraz programów takich jak AutoCAD, MATLAB, Simulink, LabVIEW. Posiadam wiedzę z zakresu ...
Studentka szuka pracy z Ochota, zobacz zdjęcie
Studentka szuka pracy
Dzień dobry, jestem absolwentką technikum o profilu turystycznym i jednocześnie studentką III roku na jednej z Warszawskich Państwowych Uczelni Wyższych. Chętnie podejmę pracę dodatkową – najlepiej zdalną lub dodatkowa na zasadzie dorywczej pracy dodatkowej ze względu na to, że na co dzień pracuje na pół etatu. Może być to również jednorazowe zlecenie lub tylko na okres wakacyjny. Doświadcz ...

Studentka finansów, rachunkowości i ubezpieczeń

Dodaj takie ogłoszenie!

Dzień dobry,

Jestem studentką trzeciego roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia. Obecnie poszukuje praktyk/stażu związanym z moim kierunkiem.

Pracowałam pół roku w Kancelarii Podatkowej i potrafię na poziomie średnio zaawansowanym obsługiwać się programem WAPRO Kaper, WAPRO Faktura oraz Microsoft Word i PowerPoint. Potrafię na poziome podstawowym obsługiwać się WAPRO Gang oraz Microsoft Excel.

Od 8 miesięcy jestem członkiem Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club.

Jestem pracowitą, odpowiedzialną, punktualną osobą, która potrafi szybko przyswoić nowo zdobytą wiedzę. Praca w zespole czy też samodzielna nie sprawia mi trudności.


Rozważę każdą propozycję pracy.