Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Chętnie pomogę w nauce
Jestem studentką z Krakowa i chętnie pomogę w nauce dzieciom z klas 1-8 szkoły podstawowej. Pomogę w zrozumieniu zagadnień z przerabianego materiału i w odrabianiu lekcji. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i chętną do pracy :)
Człowiek za 200 - do wszystkiego na kilka godzin. Wejdź na fb i wynajmij Człowieka za 200! z Kraków, zobacz zdjęcie
Człowiek za 200 - do wszystkiego na kilka godzin. Wejdź na fb i wynajmij Człowieka za 200!
Trzeba coś zrobić a nie ma kto?Trzeba coś załatwić a nie ma kto?A może trzeba coś sprawdzić, rozpocząć czy dokończyć a nie ma nikogo chętnego?Chętnie pomogę jeżeli tylko nie będzie mnie to przerastało. Mam 37 lat, normalny człowiek z rodziną, studia na dwóch uczelniach w Krakowie, mam swoją firmę i jestem niezależny finansowo. Mam również często sporo wolnego czasu, który pożytkuję zawodowo właśni ...
Szukam pracy w księgowości
Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku finanse i rachunkowość. Szukam pracy w księgowości. Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Rozważę każdą propozycję.
Studentka szuka pracy z Kraków, zobacz zdjęcie
Studentka szuka pracy
Szukam jakiejkolwiek pracy. Kilka słów o mnie: jestem studentką stosunków międzynarodowych, mam 20 lat, komunikatywna, otwarta, chętna do nauki i nowych wyzwań:) Pracowałam wcześniej jako hostessa, kelnerka, operator Call center, korepetytor dla dzieci, również miałam doświadczenie na dziale logistyki w sklepie budowlanym. Rozważę każdą propozycję:)
SZUKAM PRACY OD ZARAZ
Poszukuję pracy na pół etatu. Posiadam doświadczenie, zarówno w sprzedaży, pracy biurowej, jak i również gastronomii. Obecnie studiuję na pierwszym roku, na jednej z krakowskich uczelni. Cechuje mnie przyjazne nastawienie do innych osób oraz profesjonalne podejście do pracy i obowiązków.Szybko się uczę i nie mam problemu z działaniem pod presją.Angielskim posługuję się na poziomie zaawansowanym, g ...
Szukam pracy
Witam, jestem studentką 3 roku psychologii i szukam pracy którą będę mogła połączyć z nauką (pół etatu z elastycznym grafikiem). Jestem otwartą, pogodną osobą. Szybko się uczę i dokładnie wykonuję swoje obowiązki. Interesuje mnie praca na stanowisku ekspedientki, recepcjonistki jak również wykonywanie pracy zdalnej. CV mogę wysłać na mail.
Student szuka pracy
Witam Tak jak w tytule szukam pracy, mam 21 lat , studiuje dziennie i zależy mi na pracy z elastycznym grafikiem oraz takiej gdzie mogłabym się rozwijać. Moje doświadczenie to praca z dziećmi, agencji nieruchomości i sklepie spożywczym. NIE INTERESUJE MNIE PRACA ZDALNA. Proszę o wiadomości SMS. Dziękuję i pozdrawiam
Więcej ogłoszeń

Technik weterynarii, przyszła pielęgniarka szuka pracy! 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/09/2020
  • Lokalizacja
Dzień dobry, cześć! Doskonale wszyscy pamiętają akcję dla pracowników ochrony zdrowia na początku pandemii, ja jestem przyszłą pielęgniarka i przez pandemię właśnie straciłam pracę. Szukam pracy na weekendy i możliwe kilka wieczorów w zależności od tego jak moje studia się potoczą. Jestem osobą odpowiedzialną, rozważną, mająca poczucie humoru, ceniąca sobie stałość zatrudnienia i przede wszystkim zespół w którym pracuję. Mam spore doświadczenie w pracy z kawą, ale żadnej pracy się nie boję w której będę mogła komunikować się z ludźmi! Pamiętajcie jak klient będzie mdleć z wrażenia zawsze macie personel medyczny na pokładzie:) Ukończyłam technikum weterynaryjne, mam kurs psiego fryzjera, wychowawcy kolonii, jestem bardzo wszechstronną osobą więc każdą ofertę przemyśle!