Szukam pracy  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/01/2020
  • Lokalizacja
Witam! Jestem studentką i szukam pracy z elastycznym grafikiem od poniedziałku do piątku. Interesowałaby mnie praca jako sprzedawca w sklepie np odzieżowym, albo praca na stacji paliw czy w kinie. W grę wchodzi także gastronomia ale nie mam w tej branży żadnego doświadczenia. Oczywiście, wszystkie propozycje wezmę pod uwagę. Szybko się uczę, jestem obowiązkowa i mam chęci do pracy. W stopniu komunikatywnym znam język angielski i hiszpański, a obecnie uczę się włoskiego. W razie posiadania takiej oferty bądź jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam i być może do zobaczenia! :)
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
19-LATEK POSZUKUJĘ PRACY
Mam 19 lat i uczęszczam do szkoły zaocznej. Preferuję sześciogodzinne zmiany poranne ze względu na swoje zajęcia. Nie interesuję mnie praca na produkcji i roznoszenie ulotek. W przypadku satysfakcjonującej propozycji jestem skłonny podpisac umowę na dłużej. Potencjalnych pracodawców proszę o kontakt na numer 609704693.
Licealistka z Krakowa podejmie pracę w weekendy jako hostessa na targach lub w marketingu
Poszukuję dodatkowej pracy w Krakowie jako hostessa w weekendy, ferie, wakacje w zakresie : targi lub marketing reklamy . Jestem licealistką z Krakowa , mam certyfikat FCE z języka angielskiego, jestem osoba reprezentacyjną . Interesuję się w/w zagadnieniami, w przyszłości chciałabym podjąć studia na UE Kraków.
Szukam praktyk
Studiuje na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku Biotechnologia. Obecnie jetem na III roku studiów. Szukam praktyk w dziedzinie biotechnologii aby zdobyć doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. Jestem osobą ambitną,rzetelna, sumienną i otwartą oraz szybko się uczę. Praktyki mogę zacząć od zaraz.
SZUKAM PRACY NA WEEKENDY UCZEŃ!
Witam,Mam 18 lat i uczęszczam do technikum przy krakowskim rynku. Poszukuję pracy na weekendy :)Interesuje mnie praca w każdej branży, więc rozpatrzę każdą propozycje ;)Jestem sumienny, obowiązkowy, punktualny, posiadam umiejętność pracy w zespole jak i samemu, kreatywny, mam dobry kontakt z ludźmi, umiem zaplanować i zorganizować sobie pracę.Zapraszam do kontaktu przez e-mail.PozdrawiamDamian
Studentka szuka pracy!
Witam, studiuję w trybie dziennym, a chciałabym sobie dorobić. Mieszkam w Krakowie, mam 20 lat, jestem po Technikum Ekonomicznym (znajomość programów: Exel, Word, Instert, Gratyfikant, Rachmistrz, Subiekt i Rewizor.Jestem odpowiedzialną, sumienną i punktualną osobą. Rozważę każdą ofertę pracy, od wyprowadzania psów, robienia zakupów po prace bardziej zobowiązujące :)
Szukam pracy, jako student (elastyczne godziny lub weekendy)
Krótko mówiąc, szukam pracy jako student. Zależy mi na elastycznych godzinach, ewentualnie mógłbym się podjąć pracy podczas weekendu. Więcej informacji w wiadomości prywatnej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany moją osobą, proszę o kontakt na e-mail lub za pomocą sms. Rozważę każdą propozycję
Szukam pracy dorywczej
Poszukuję ciekawej i przyjemnej pracy dorywczej na weekendy lub z elastycznym grafikiem. Posiadam status studenta.
Więcej ogłoszeń