Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy w księgowości
Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku finanse i rachunkowość. Szukam pracy w księgowości. Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Rozważę każdą propozycję.
Studentka szuka pracy z Kraków, zobacz zdjęcie
Studentka szuka pracy
Szukam jakiejkolwiek pracy. Kilka słów o mnie: jestem studentką stosunków międzynarodowych, mam 20 lat, komunikatywna, otwarta, chętna do nauki i nowych wyzwań:) Pracowałam wcześniej jako hostessa, kelnerka, operator Call center, korepetytor dla dzieci, również miałam doświadczenie na dziale logistyki w sklepie budowlanym. Rozważę każdą propozycję:)
Szukam pracy
Witam, jestem studentką 3 roku psychologii i szukam pracy którą będę mogła połączyć z nauką (pół etatu z elastycznym grafikiem). Jestem otwartą, pogodną osobą. Szybko się uczę i dokładnie wykonuję swoje obowiązki. Interesuje mnie praca na stanowisku ekspedientki, recepcjonistki jak również wykonywanie pracy zdalnej. CV mogę wysłać na mail.
Studentka psychologii szuka pracy
Witam :)Jestem studentką 4 roku psychologii w trybie niestacjonarnym (3 wcześniejsze lata studiowałam w trybie stacjonarnym). Szukam pracy związanej z psychologią, w celu poszerzenia swojej wiedzy i zdobyciu doświadczenia zawodowego. Ukończyłam także kurs opiekunki żłobkowej oraz kurs pierwszej pomocy. Zapraszam do kontaktu przez e-mail.
Student szuka pracy
Witam Tak jak w tytule szukam pracy, mam 21 lat , studiuje dziennie i zależy mi na pracy z elastycznym grafikiem oraz takiej gdzie mogłabym się rozwijać. Moje doświadczenie to praca z dziećmi, agencji nieruchomości i sklepie spożywczym. NIE INTERESUJE MNIE PRACA ZDALNA. Proszę o wiadomości SMS. Dziękuję i pozdrawiam
Pilnie Szukam Pracy
Witam Jestem studentką 1 roku turystki i rekreacji.Poszukuję pracy dorywczej najlepiej w wymiarze 1/2 etatu.Posiadam doświadczenie w sprzedaży oraz w obsłudze klienta.Jestem skłonna do wyrobienia książeczki sanepidowskiej.
Studentka szuka pracy
Dzień dobry, jestem studentką filologii polskiej na UJ. Szukam pracy najlepiej w weekendy lub dostosowanej do moich zajęć
Więcej ogłoszeń

Praktyka studencka - finanse i rachunkowość 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/09/2020
  • Lokalizacja
Jestem studentką III roku finansów i rachunkowości. W tym semestrze muszę odbyć studencką praktykę, trwającą 3-4 tygodnie. Szukam miejsca do odbycia takiej praktyki.