Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Informatyk szuka pracy
Znam języki :HTML,css,c++ i javascript.Potrafię też dobrze obsługiwać pakiet office. Uczę się tworzenia oraz edytowania baz danych. Pracowałem na systemie Windows i Linux. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.Uczę się aktualnie w 3 klasie Technikum. Chce się rozwijać i poznawać nowe technologie oraz języki programowania.

Uczeń Szukający Pracy

Dodaj takie ogłoszenie!
Witam , poszukuję pracy w każdej branży (od ulotek do pracy w firmie) - szybko się uczę , lubię pracować w zespole, znam się na komputerach umiem się dogadać po Angielsku komunikatywnie. Mam 17 lat i w tygodniu uczęszczam do szkoły średniej. Jestem dyspozycyjny pn-czw od godz15 , pt 16 i w każde weekendy. Miejsce Pracy najlepiej maksymalnie 15km od Białołęki. W razie oferty proszę dzwonić lub pisać na numer 792842875