Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wynajmę dom / kwatery dla pracowników
Proszę o kontakt
Poszukujemy domu, lub kwater dla pracowników na terenie Olsztyna lub okolic. Wynajem na minimum rok.
Szukam mieszkania do wynajęcia akceptującego zwierzęta.
Proszę o kontakt
Spokojna para studentów wynajmie mieszkanie w Olsztynie. Koniecznie akceptujące zwierzęta. Cena do 1500 zł (z opłatami) Pozdrawiam. Proszę o kontakt mailowy.

Szukam domu

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
Szukam domu z ogrodem, którym mogłabym zaopiekować się w zamian za możliwość zamieszkania w nim wraz z moimi psami, które go przypilnują. Stan domu nieistotny - moja w tym głowa, aby go polepszyć. Najlepiej gdzieś blisko Olsztyna (warmińsko mazurskie), ale rozważę każdą lokalizację. Mogę też zaopiekować się takim domem na czas czyjegoś wyjazdu. Jestem osobą uczciwą i honorową. Mam już pewne doświadczenie w pilnowaniu nieruchomości na czas wyjazdu właściciela, przede wszystkim szukam jednak domu zaniedbanego/opuszczonego, który mógłby zostać mi użyczony w zamian za doprowadzenie go do porządku.