Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Udzielę Korepetycji z języka Niemieckiego

Dodaj takie ogłoszenie!

Cześć Jestem Kacper i chętnie udzielę korepetycji z języka Niemieckiego uczniom szkół podstawowych oraz Gimnazjum.

Jestem studentem Prawa na Uniwersytecie Warszawskim lecz Niemiecki to moje hobby. Uczęszczałem do klasy o profilu niemieckim przez gimnazjum i liceum. Posiadam zdane Certyfikaty DSD1 na poziomie B2 oraz DSD2 na Poziomie C1.


Pomogę w odrabianiu lekcji oraz przekażę kilka ciekawych (czasem zabawnych) technik jak zapamiętać trudne rzeczy jeśli masz z tym problemy.

Jestem osobą bardzo otwartą więc nie stresuj się zajęciami ze mną, zawsze udzielałem ich tylko moim znajomym którzy byli bardzo zadowoleni z pracy ze mną ponieważ przynosiła efekty.

60min = 50zł

Zapraszam do współpracy

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Skierniewicka, 00-001 Warszawa, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
korepetycje matematyka: szkoła podst, gim, liceum - matura z Wola, zobacz zdjęcie
korepetycje matematyka: szkoła podst, gim, liceum - matura
Witam, Jestem studentką drugiego roku na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Mechatroniki. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, przygotuję do matury na poziomie podstawowym. Nauka matematyki to nie tylko moja praca i obowiązek, ale też pasja. Mam duże doświadczenie w nauce matematyki zarówno siebie jak i innych. Moje wyniki z matury wynosiły od ...
Korepetycje z języka angielskiego, prace domowe, wypracowania, wiek dowolny
Poszukujesz korepetycji z języka angielskiego z dojazdem do ucznia? Zapraszam do przeczytania mojego ogłoszenia! Mam na imię Janek i posługuję się angielskim na poziomie biegłym (C1+). Używam go na co dzień zajmując się tłumaczeniami projektów fabularnych. Ponadto zajmuję się creative writingiem i mam doświadczenie w prowadzeniu social media po angielsku oraz w kontakcie z klientem. ...
ANGIELSKI - korepetycje, konwersacje
Oferuję korepetycje i konwersacje z jęz. angielskiego na terenie Warszawy - od podstaw do poziomu C2. Jestem doświadczoną korepetytorką i tłumaczką.Jestem dostępna pon-pt, zajęcia u mnie (Muranów) lub z dojazdem do ucznia. Stawka zależna od poziomu języka, 40-60zł za godzinę. Posiadam cerytifkat TOEFL, maturę miedzynarodowa IB w zakresie literatury angielskiej oraz maturę amerykańską SAT.Zapraszam ...
Korepetycje z języka angielskiego
Zapraszam na zindywidualizowane zajęcia, dopasowane do każdego ucznia. Przygotowuję do egzaminów na każdym szczeblu edukacji. Moi uczniowie mają bardzo wysoką zdawalność - egzamin gimnazjalny, matura (podstawowa, rozszerzona, ustna), FCE. Mam pięcioletnie doświadczenie, szczególnie z uczniami w wieku 9-22 lata. Zapraszam do kontaktu :)
Szukam Nauczyciela języka angielskiego dla 11 latki
Szukam nauczyciela języka angielskiego dla 11-latki lekcje utrwalające wiedzę i przygotowanie do egzaminu do klasy językowej
Skuteczne korepetycje z matematyki i fizyki
Oferuję skuteczne korepetycje z matematyki i fizyki, przygotowanie do bieżących zajęć, sprawdzianów, testów, egzaminów. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, intensywność dostosowywana jest do potrzeb. Testy, sprawdziany w cenie korepetycji. Każdy zakres, cena (45 - 60 zł) do ustalenia, od zaraz. Zapraszam do kontaktu. Tel. 513 938 011.
Skuteczne korepetycje z matematyki i fizyki
Oferuję skuteczne korepetycje matematyki i fizyki, przygotowanie do bieżących zajęć, odpowiedzi ustnych, sprawdzianów, testów, egzaminów. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, intensywność dostosowywana jest do potrzeb. Testy, sprawdziany w cenie korepetycji. Każdy zakres, cena do ustalenia, od zaraz. Zapraszam do kontaktu. Tel. 513 938 011.
Więcej ogłoszeń