Matematyka 8 klasa 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/09/2020

Szukam dobrego nauczyciela (nauczycielki) i regularnych lekcji w celu przygotowania ucznia do egzaminu ósmoklasisty. Proszę o oferty z krótkim opisem doświadczenia.

Anka(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 03-2010
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Konwersacja j.hiszpański
Cześć, od kilku lat praktykuję naukę j.hiszpańskiego. Poszukuję osoby do samych konwersacji (po, lub w trakcie studiów kierunkowych). Dojadę w dogodną lokalizację. Jestem w stanie zaoferować stawkę 30 zł/h.
Szukam osoby znającej program SunSystems. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Szukam osoby znającej program SunSystems.
Szukam osoby znającej program SunSystems.
Nauczyciel/-ka tańca - choreograf
Poszukuję indywidualnego nauczyciela/instruktora tańca - choreografaCelem zajęć będzie kształcenie umiejętności tanecznych, nauka figur oraz budowanie większej świadomości ciała. Nauczyciel powinien mieć umiejętność tworzenia własnych choreografii tanecznych i dostosowywania ich do wymagań sceny, wizji czy charakterystyki utworu.Styl: taniec estradowy, high heels, latino, elementy akrobaty ...