Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Excel na poziomie początkującym i średniozaawansowanym
Hej, Ukończyłam finanse i rachunkowość, a obecnie pracuję jako Kontroler Finansowy. Chętnie udzielę korepetycji z Excela, pomogę w stworzeniu pliku dopasowanego do potrzeb na nowo lub pomogę w przebudownie już istniejącego. Excel ma nieskończone możliwości, więc z chęcią zarażę Cię pasją do Excela.Zapraszam do współpracy, możemy się spotkać u mnie (Piątkowo) lub ja mogę przyjechać do Ciebie.Cena z ...
Język angielski / korepetycje / nauka / konwersacje - SKYPE
Z chęcią udzielę lekcji / konwersacji z języka angielskiego przez Skype. Od wielu mieszkam za granicą i publikuję teksty dla angielskojęyzcznych mediów, mam także doświadczenie w tłumaczeniach i samej nauce języka. Gwarantuję ciekawe zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb. W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt.
Udzielę korepetycji z języka angielskiego ;)
Udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Zapewniam wszelkie potrzebne materiały dydaktyczne. Cena korepetycji 35 zł/h, przy 2 godzinach z rzędu- 30 zł/h ;)
Angielski dla doroslych i mlodzieży z Poznan, zobacz zdjęcie
Angielski dla doroslych i mlodzieży
Mgr Anglistyki, lektorka języka angielskiego z ponad 10 letnim doswiadczeniem zarówno w szkołach językowych jak i publicznych udziela lekcji angielskiego w zakresie General English, Business English, Legal English, Military English, przygotowanie do egzaminow/ testów czy tez poprostu nadrabianie zaleglosci w szkole albo pomoc w uzyskaniu w niej ponadprogramowych postepów. Posiadam przygotowanie ...
wieloletnie doświadczenie-Matura,VIII klasa,dorośli, dzieci,studenci
od 25 lat udzielam lekcji angielskiego na różnych poziomach zaawansowania A1-C1wieloletnie doświadczenie potwierdza wysoki poziom nauczania i konkretne wynikiprzyjmuję uczniów w każdym wieku, którzy chcą udoskonalić język , przygotować się do egzaminów lub rozpocząć naukę angielskiego pomagam też uczniom w opanowaniu materiału szkolnego i studentom w lektoratachzapraszam do kontaktu telefonicznego ...
Hiszpanski za angielski
Cześć. Szukam osoby chętnej na wymianę jezykową - lekcje angielskiego za hiszpańskiego. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Język angielski, korepetycje z Poznan, zobacz zdjęcie
Język angielski, korepetycje
Nazywam się Natalia Poremska. Jestem absolwentką filologii angielskiej, pedagogiki i komunikacji społecznej oraz nauczycielką języka angielskiego. Od lat pracuję z dziećmi w przedszkolach i szkołach językowych. Prowadzę też lektorat dla studentów jednej z poznańskich uczelni wyższych, kursy dla dorosłych, konwersacje i zajęcia indywidualne. Współpracuję z rodzicami moich uczniów przygoto ...
Więcej ogłoszeń

Mgr Germanistyki udzieli lekcji j. niemieckiego na Piastowskim

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam serdecznie!


Udzielę korepetycji/ lekcji/ konwersacji czy kursu przygotowującego do egzaminów wszystkim zainteresowanym i na każdym poziomie zaawansowania.

Gwarantuję miła i przyjazną atmosferę, własne materiały, dostosowuję lekcje do potrzeb kursanta.

Jestem doświadczoną i wymagającą nauczycielką, także u mnie nauczysz się tego trudnego języka, ale jednocześnie sprawię, że nauka ta będzie miła i przyjemna!


Zapraszam serdecznie:)