Szukam nauczyciela legal English (nauka Skype) 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/10/2020
  • Lokalizacja

Zależy mi na opanowaniu języka angielskiego prawniczego w stopniu umożliwiającym konstrukcję pism prawnych i umów oraz negocjacje warunków umów. Interesuje mnie nauka przez skype i dłuższa współpraca. Nastawiona jestem na pracę własną.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam korepetycji z etymologii
Witam, Szukam korepetycji z przedmiotu "wprowadzenie do etymologii", potrzebuję zatem pomocy głównie w bardzo podstawowych kwestiach np. wykresy linearne. Pomoc potrzebna od zaraz. Dostępność cały tydzień - godziny do ustalenia.
Niemiecki Konwersacje Poszukuje !!!
Witam,szukam osoby do lekcji /konwersacji z jezyka niemieckeigo najchętniej z dojazdem do mnie na Rondo Grzegórzeckie.Interesuje mnie tematyka codzienna oraz Wirtschaftsdeutsch .Moj poziom to okolo C1-C2 ,zalezy mi na odbyciu lekcji przynajmniej raz w tygdoniu.
Szukam Nauczycielka Jezyka Polskiego
Witam Szukam lektora Jezyka Polskiego do przygotowania do egzaminu na poziom B2. Sledze ksiazke HURRAH PO POLSKU 1,2 i 3. Chce zaplacic 25zl za godzine . Codzienne minimum 2 godziny i maksymalnie 4 godziny. Pozdrawiam
Poszukuję korepetytorku/a z matematyki -liceum
Szukam dobrego korepetytora/ki,który/ra jasno wytlumaczy trygonometrię oraz wielomiany na poziomie 2 klasy liceum/profil poszerzony/.Tel 503 401 482.
Szukam korepetytora z j.niemieckiego
Szukam korepetytora do nauki jezyka niemieckiego codziennego( nie biznesowego) dla mężczyzny lat 50 w Krakowie. Pan jest roku nauki w szkole jezykowej.
Szukam kursu
Dzień dobry szukam kursu na kasę fiskalna lub sprzedawcę
Konwersacje, poszukuję korepetycji
Poszukuję korepetytora na miesiąc grudzień na lekcje 2x w tygodniu po jednej godzinie, najlepiej z możliwością dojazdu do mnie do domu (Prądnik Czerwony). Mój poziom oscyluje w granicach B1/B2, lecz jeżeli chodzi o mówienie jest on marny. Chciałabym głównie popracować nad tym aspektem, pozbyć się bariery w mówieniu. Zależy mi na tym, aby ktoś miał doświadczenie w tym zakresie. Bardzo proszę o zgło ...
Więcej ogłoszeń