Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam Nauczycielka Jezyka Polskiego
Witam Szukam lektora Jezyka Polskiego do przygotowania do egzaminu na poziom B2. Sledze ksiazke HURRAH PO POLSKU 1,2 i 3. Chce zaplacic 25zl za godzine . Codzienne minimum 2 godziny i maksymalnie 4 godziny. Pozdrawiam
Niemiecki Konwersacje Poszukuje !!!
Witam,szukam osoby do lekcji /konwersacji z jezyka niemieckeigo najchętniej z dojazdem do mnie na Rondo Grzegórzeckie.Interesuje mnie tematyka codzienna oraz Wirtschaftsdeutsch .Moj poziom to okolo C1-C2 ,zalezy mi na odbyciu lekcji przynajmniej raz w tygdoniu.
Poszukuję korepetytorku/a z matematyki -liceum
Szukam dobrego korepetytora/ki,który/ra jasno wytlumaczy trygonometrię oraz wielomiany na poziomie 2 klasy liceum/profil poszerzony/.Tel 503 401 482.
Szukam kursu
Dzień dobry szukam kursu na kasę fiskalna lub sprzedawcę
Matlab - funkcje przetwarzania sygnałów
Poszukuję specjalisty, który wyjaśni właściwe użycie oraz zasadę działania funkcji przetwarzających sygnały programu Matlab takich jak: psd (power spectrum density), periodogram. Zajęcia (jedna lub dwie sesje) w trybie zdalnym lub stacjonarnym, bez znaczenia.
Szukam nauczyciela legal English (nauka Skype)
Zależy mi na opanowaniu języka angielskiego prawniczego w stopniu umożliwiającym konstrukcję pism prawnych i umów oraz negocjacje warunków umów. Interesuje mnie nauka przez skype i dłuższa współpraca. Nastawiona jestem na pracę własną.
Więcej ogłoszeń

Poszukiwana studentka korepetycje- matematyka, angielski -szkoła podstawowa Oświecenia 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/10/2020
  • Lokalizacja
Witam,
Poszukuje Pani do korepetycji z matematyki i języka angielskiego dla chłopca- ucznia 6 klasy Szkoły Podstawowej. Najchętniej studentki/studenta, jednej osoby która by pomogła w tych dwóch przedmiotach ;)
Lekcje u ucznia- osiedle Oświecenia, ilość spotkań, godziny i stawka do dogadania.