Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

j.angielski 8 kl. przygotowanie do konkursów

Dodaj takie ogłoszenie!
Szukam osoby, nauczyciela, korepetytora który pomoże utrwalić materiał szkolny, przygotuje do konkursów i testu 8-klasisty zdolne dziecko. Najchętniej u nas w domu (Prądnik Biały) 1,5-2h w tygodniu.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kraków
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam kompetentnej i fajnej osoby do lekcji z j. angielskiego dla 9-letniej dziewczynki!
Szukam komunikatywnej osoby do lekcji z języka angielskiego dla mojej 9-letniej córki (IV klasa). Córka nie potrzebuje korepetycji z materiału szkolnego, z którym radzi sobie bardzo dobrze, ale dodatkowego programu, dzięki któremu pozna słownictwo i nabierze odwagi w swobodnym wypowiadaniu się po angielsku. Zależy mi, aby zajęcia były ciekawe, interaktywne, inspirujące. Zależy mi na wtor ...
Korepetycji z matematyki szukam
Szukam korepetytora-ki dla syna.Klasa 8 SP.Najchętniej w poniedziałek i środę od godz.16 30 lub 17.Korepetycje będą odbywać się systematycznie 2 razy w tygodniu cały rok szkolny.Lokalizacja Mistrzejowice.Oferty proszę składać mailowo z ewentualną godziną rozpoczęcia zajęć oraz ceną.Korepetycje można zacząć od poniedziałku.
Szukam korepetytorki języka angielskiego
Witam. Szukam nauczycielki języka angielskiego. Chodzi mi o konwersację z elementami business english. Rejon Nowa Huta. Godziny lekcji do południa.
Szukam nauczyciela /-ki języka angielskiego w okolocy Klinów/Ruczaju
Szukam nauczyciela /-ki języka angielskiego w okolocy Klinów / Ruczaju.
Szukam korepetycji do Języka angielskiego
Witam szukam korepetycji z języka angielskiego dla 7 letniego syna
Szukam nauczyciela języka angielskiego
Szukam korepetytora języka angielskiego dla uczennicy klasy 1 liceum w celu rozpoczęcia przygotowań do rozszerzonej matury. Spotkania raz w tygodniu na 60 lub 90 minut w mieszkaniu przy Ofiar Dąbia (lekcje bez dojazdu lub przez skypa odpadają). Bardzo proszę o kontakt mailowy osoby zainteresowane z podaniem doświadczenia oraz kwoty za lekcje.
Szukam korepetycji do Języka angielskiego
Witam szukam korepetycji dla 8 latki języka angielskiego w Nowej Hucie z dojazdem do domu .Pozdrawiam
Więcej ogłoszeń