Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zlecę wykonanie 3 banerów wraz z montażem
Zlecę wykonanie 3 banerów reklamowych o wymiarach: Dwa 1,96 x 2,50 m, oraz jeden 2,00 x 3,00 m.Interesuje mnie usługa wraz z przymocowaniem/montażem do wolnostojącej tablicy metalowej.Miejsce montażu: Warszawa-Ursynów ul. Baletowa.
Poszukuję Pani do opieki nad domem
Witam drogie Panie. Poszukuję miłej kulturalnej Pani do opieki nad domem w którym mieszka rodzina z dwojgiem dzieci. Zależy mi na dokładnym sprzątaniu gdyż jesteśmy alergikami (kurz i roztocza). Powierzchnia domu to 160mkw. Do obowiązków osoby opiekującej się domem będzie należało: - dokładne sprzątanie całego domu raz w tygodniu- mycie okien raz na kwartał- od czasu do czasu prasowanie w minimaln ...
Szukam księgowości do 1 osobowej działalności
Poszukuje samodzielnej księgowej lub biura rachunkowego do prowadzenia księgowosci jedno osobowej działalności gospodarczej i wszystkich formalności z tym związanych: ZUS, obsługa kilku umów o dzieło miesięczinie (pit) z podwykonawcami oraz konsultacje telefoniczne itp.Najlepiej w okolicach Ursynowa.
SKUP PŁYT CD DVD BLU-RAY MUZYKI FILMÓW
Firma zajmuje się skupem płyt CD/DVD/BLU-RAY. Mail: muzyka_film@o2.pl
Więcej ogłoszeń

dam pracę

Dodaj takie ogłoszenie!
ptszebny pracownik do ogrodu sprzątanie na kilka godzin