Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Zlecę wykonanie poprawek w sklepie PrestaShop

Dodaj takie ogłoszenie!

Zlecę wykonanie poprawek stylistycznych w sklepie opartym o system prestashop.


Poprawki typu: zmiana kolorów, poprawienie fontów, przesunięcie elementów (wyrównanie).


Szukam osoby do stałej współpracy przy poprawkach i pomocy w realicach sklepów.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Śródmieście
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zlecę wykonanie projektu graficznego strony głównej storny
Zlecę wykonanie prostego projektu graficznego strony głównej serwisu. Całość jasno określona i naszkicowana. Wystarczy projekt ładnie "ubrać" i dopracować. (menu, slider, panel z banerami, miejsce reklamowe, content, stopka).W przypadku zadowolenia z realizacji, przesyłam kolejne projekty.
Poszukuję lub zlecę napisanie gotowego biznes planu salon meblowy
Poszukuję gotowego lub zlecę napisanie biznes planu salon/sklep meblowy w Warszawie.Dokument opisowy, 15-20str.Nie będzie wykorzystywany w żadnym z urzędów w Polsce.
Zlecę pozyskiwanie ofert
Zlecę telefoniczne pozyskiwanie ofert mieszkań, domów, działek do sprzedaży (na wyłączność) i wynajmu (z możliwością podnajmu). PILNE!!!. Wszelkie zapytania i informacje na maila. Korzystne warunki współpracy. Wyplata co tydzień.
zlece transport ruszyowań
zlecę transport rusztowań z Rozalina pod warszwa dz warszawy. chodzi mi o transport tirem.transport dnia 09.08.2018 lub 10.08.2018. tel.503828668 krystian
Zlecę napisanie regulaminu dla portalu internetowego
Zlecę napisanie regulaminu dla portalu internetowego.
Zlecę przygotowanie pokazów slajdów na zadany temat
30-40 tys. znaków ze spacjami w formie prezentacji np. w PowerPoint.Możliwe podzielenie pracy na moduły.Przykładowe tematy:Zarządzanie kapitałem ludzkimZarządzanie projektamiPodstawy psychologiiMarketing w pigułcePo kontakcie prześlę przykładowe prezentacje.
Szukamy grafika ilustratora
Szukamy do stałej współpracy grafików ilustratorów. Zlecimy wykonanie serii okładek do publikacji o kryptowalutach. Oferty wraz z portfolio oraz wstępną z wyceną dla 10 projektów ( format A4) prosimy przesyłać na adres mailowy: ogloszeniawydawnictwo@interia.pl
Więcej ogłoszeń