Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

PROJEKTANT DROGOWY (projekty budowlane, zjazdy, organizacja ruchu)

Dodaj takie ogłoszenie!
Szanowni Państwo, Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania drogowego i organizacji ruchu. Bazując na własnym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy chcielibyśmy przedstawić i zaproponować Państwu swoje usługi. Zakres usług: 1.Koncepcje obsługi komunikacyjnej wraz z organizacją ruchu, 2.Sprawdzanie przejezdności pojazdów (np. straży pożarnej, sam. ciężarowych i in.), 3.Projekty stałej organizacji ruchu wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, 4.Projekty czasowej organizacji ruchu wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, 5.Projekty organizacji ruchu na terenach wewnętrznych i w strefach ruchu, 6.Projekty sygnalizacji świetlnej, 7.Projekty budowlane dróg i zjazdów, 8.Projekty wykonawcze, 9.Analizy funkcjonalno ruchowe, 10.Pomiary natężenia i struktury rodzajowej ruchu na drogach i skrzyżowaniach, Gwarantujemy: -solidne wykonanie zleconych usług, -minimalny czas oczekiwania, -konkurencyjne ceny.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ceramiczna 20/106, warszawa
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Potrzebny na jutro transport sofy ze sklepu w CH Targówek do domu ul. Modlińska
Potrzebny na jutro transport sofy ze sklepu Black Red White w CH Targówek do domu ul. Modlińska.Cena jaką mogę zaproponować to 55zł. Chodzi tylko o przewiezienie mebla bez ładowania i wnoszenia.
Szukam makijażystki 26.12
Poszukuję makijażystki na chrzciny (make up dla mamy bobasa) 26.12.2018 ok 9:00,10:00. Miejsce: Białołęka, u mnie, okolice Marywilskiej, Lemiesz. Jakby była możliwość uczesania to idealnie, ale nie koniecznie. Proszę w zgłoszeniach podawać cenę za usługę. Dziękuję
kto pomoże w przygotowaniu świąt?
Poszukuję osoby, która za normalną cenę pomoże w przygotowaniu potraw wigilijnych i świątecznych dla 9 osób. Chodzi o przygotowanie tradycyjnych potraw u mnie w domu na Białołęce lub u siebie w domu. Proszę o oferty menu z cennikiem za całość
Zlecę wycinkę i utylizacje drzew, krzewów i samosiejek na części działki  około 2,3 ha z Bialoleka, zobacz zdjęcie
Zlecę wycinkę i utylizacje drzew, krzewów i samosiejek na części działki około 2,3 ha
Zlecę wycinkę i utylizacje drzew, krzewów i samosiejek na części działki około 2,3 ha w Warszawie –Białołęce. Wycięte drzewa pozostają do dyspozycji zleceniobiorcy. Pieńki pozostają w gruncie wysokie na max 5 cm Gałęzie, krzewy należy wywieźć lub rozdrobnić a trociny można rozsypać na działce.
Więcej ogłoszeń