Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
NAUKA GRY NA PERKUSJI!!!!! z Wawer, zobacz zdjęcie
NAUKA GRY NA PERKUSJI!!!!!
Udzielę lekcji gry na perkusji. Posiadam doświadczenie zarówno sceniczne jak i dydaktyczne. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje oparte są na pracy z zapisem nutowym oraz nagraniami muzycznymi. Podczas lekcji zależnie od preferencji, uczeń nabywa umiejętności gry w różnych stylach muzycznych, od rocka do jazzu.Więcej o mnie na ę lekcji we własnej salce w Wawrze lub lekcji skyp ...
Gitara- nauka gry, lekcje, warsztaty, konsultacje z Wawer, zobacz zdjęcie
Gitara- nauka gry, lekcje, warsztaty, konsultacje
Wykształcony i doświadczony muzyk i pedagog oferuje profesjonalne lekcje gry na gitarze (klasyczna, akustyczna lub elektryczna), oraz ukulele (link do programu telewizyjnego "Petersburski Music Show" z moją prezentacją- od 9:10).Lekcje przeznaczone są dla początkujących, jak też zaawansowanych, bez względu na wiek. Tok nauki, a także poszczególnie omawiane zagadnienia dostosowuję do każdego ucznia ...
PIANINO FORTEPIAN KEYBOARD - nauka gry z Wawer, zobacz zdjęcie
PIANINO FORTEPIAN KEYBOARD - nauka gry
Oferuję profesjonalne lekcje gry na ♪ PIANINIE/FORTEPIANIE ♪ KEYBOARDZIE Również w wakacje -w konkurencyjnej cenie (70zł/45minut) -z bezpłatnym dojazdem na terenie Wawra, Pragi Południe, Wilanowa, Ursynowa, Mokotowa i Śródmieścia (pozostałe dzielnice i miejscowości podwarszawskie do uzgodnienia) -od podstaw lub wyższego poziomu zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych Osoby ...

Indywidualne lekcje rysunku dla młodzieży i dorosłych

Dodaj takie ogłoszenie!

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje rysunku z elementami malarstwa, które mogą stać się wyjątkową przygodą na drodze własnego rozwoju.


Z doświadczenia wiem, że radość tworzenia uzyskujemy z dobrego kontaktu z samym sobą i możliwości komunikacji z otoczeniem. Rozwój twórczej natury wymaga odpowiednich warunków, które widzę jako bezpieczny czas i miejsce na skupienie się w sobie, na swojej czującej i reflektującej stronie. Rolę nauczyciela widzę jako towarzysza podróży przez doświadczanie wrażeń płynących z wewnątrz lub z zewnątrz, który ma za zadanie wspierać twórczy rozwój służąc merytoryczną wiedzą, propozycjami nowych wyzwań, dodając czasem odwagi lub pomóc znieść, wyciszyć, a czasem wykorzystać twórczo emocjonalne trudności.


Dla każdego tworzę indywidualny program rozwoju w dziedzinie rysunku, który obejmuje różne techniki, wiedzę z zakresu sztuki, perspektywę, geometrię. W swojej pracy zwracam uwagę na psychologiczne aspekty adepta, dlatego na moich zajęciach proponuję także ćwiczenia wzmacniające dobrą relację ze sobą oraz świadomość i relację z otoczeniem.

Ze względu na proponowany profesjonalizm artystyczny moje zajęcia mogą posłużyć do przygotowania się do egzaminów do szkół artystycznych każdego stopnia.


Ukończyłam Liceum Plastyczne w Supraślu, Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku Wydział Malarstwa, gdzie zdobyłam tytuł doktora sztuki.

Obecnie certyfikuję się w Instytucie Gestalt w Krakowie.


Zajęcia prowadzę w swojej pracowni w Międzylesiu lub w domu klienta.


https://www.facebook.com/Borowskaart-indywidualne-lekcje-rysunku-395628697859712/?modal=admin_todo_tour