Nauka gry na keyboardzie 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/07/2018

Nasi nauczyciele pomagają poznać tajniki gry na keyboardzie dzieciom w wieku szkolnym, młodziezy i osobom dorosłym. Na to nigdy nie jest za późno. Muzyka daje radość każdemu niezależnie od jego wieku i zdolności. Zajęcia przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Młodzi, kreatywni nauczyciele dla każdego z Państwa ułożą indywidualną propozycję zajęć i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, aby rozwiać ewentualne wątpliwości co do celowości nauki. Czas spędzony przy instrumencie jest oderwaniem od codzienności, czasem zarezerwowanym tylko dla siebie, połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Na zajęciach poruszamy kwestię samodzielnego ćwiczenia z wyodrębnieniem technik szybkiego uczenia się. Tematyka lekcji porusza zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione kwestie dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta.

Nauczyciel przede wszystkim dokładają wszelkich starań, aby nauka przebiegała płynnie, a poruszane zagadnienia były całkowicie zrozumiałe. Nauczyciel w umiejętny sposób wykorzystuje swoją wiedzę w doborze najodpowiedniejszego repertuaru, dzięki czemu uczeń chętnie przykłada się do nauki gry. Nasi podopieczni poprzez lekcje gry w znaczący sposób rozwinęli w w sobie takie cechy jak: pomysłowość i kreatywność, stali się bardziej ambitni i konsekwentni w działaniu.Zapisy i informacja 737 452 806


https://m-muzyk.pl/nauka-gry-na-keyboardzie.html


www.m-muzyk.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Juliusza Słowackiego 4A, 58-300 Wałbrzych, Polska