Nauka gry na gitarze elektrycznej 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/07/2018

Zapraszamy na naukę gry na gitarze dzieci, młodzież i dorosłych.

Na naszych zajęciach nauczysz się grać na gitarze wieloma metodami klasycznie, akordowo, różnych technik gry na gitarze np: gitara elektryczna (fingerstyle, tapping), gitara basowa (slap). Uczymy również metodą nauki beznutową – Tabulatura (gitara). Podstawy stylów muzycznych pop, rock, heavy metal, blues, jazz – podstawy improwizacji. W czasie zajęć uczeń doskonali technikę gry, rozwija umiejętności z zakresu interpretacji utworów oraz przede wszystkim uczy się płynnie poruszać w stylach muzyki rozrywkowej takich jak: pop, rock, soul, i jazz. Na lekcjach nauczyciel zwraca szczególną uwagę na doskonalenie artykulacji oraz realizacji rytmu i utrzymaniu pulsu podczas gry. Uczęszczając na nasze zajęcia z uczeń ma możliwość gry na gitarze akustycznej i elektrycznej.

Muzyka rozrywkowa jest oddzielną dziedzina i rządzi się swoimi prawami. Jednak, aby dobrze grać na gitarze akustycznej czy elektrycznej potrzeba solidnych fundamentów które obowiązują każdego szanującego się muzyka. Znajomość podstawowych zasad muzycznych i notacji muzycznej nie ominie więc i chętnych którzy chcą się specjalizować w tej dziedzinie sztuki. Aby rozpocząć naukę gry należy uzmysłowić sobie różnicę między gitarą klasyczną, a akustyczną. Klasyk ma zdecydowanie łagodniejszy, cieplejszy ton brzmienia. Akustyk natomiast poprzez zmianę rodzaju strun (stalowe) jest bardziej wyrazisty i dźwięczny. Pozwala to np. na lepsze przebicie się przez zespół muzyków zakładając, że gramy w zespole.

Na zajęciach poruszane są zagadnienia z zakresu: budowy instrumentu, notacji muzycznej, odczytywania tekstu muzycznego i zastosowanie jej w praktyce, prawidłowego ułożenia aparatu gry, świadomości prawidłowego wydobycia dźwięku, nauki szybkiego samodzielnego uczenia się utworów oraz podstaw z zakresu wiedzy o muzyce, historii muzyki, teorii muzyki, itp. Wszystkie wyżej wymienione zagadnienia dostosowane są do potrzeb, zainteresowań i oczekiwań klienta. Aby nauka przebiegała płynnie naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie instrumentu.

Zapisy i informacja 737 452 806


https://m-muzyk.pl/nauka-gry-na-gitarze-elektrycznej.html


www.m-muzyk.pl

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Juliusza Słowackiego 4A, 58-300 Wałbrzych, Polska