Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lekcje Gry Na Perkusji Warszawa  z Targowek, zobacz zdjęcie
Lekcje Gry Na Perkusji Warszawa
Udzielę lekcji gry na zestawie perkusyjnym uczniom na każdym poziomie nauki jak również w każdym wieku(zapraszam dzieci,młodzież a także osoby dorosłe...):czytanie nut,ustawienie rąk,prawidłowa pozycja przy zestawie,technika werblowa,(rudimenty),granie z podkładem muzycznym,granie z metronomem... Jestem czynnie działającym muzykiem sesyjnym,posiadam doświadczenie koncertowe jak i studyjne ...
Lekcje pianina / fortepianu / keyboardu
Oferuję lekcje gry na pianinie, fortepianie, keyboardzie.Jestem absolwentką Akademii Muzycznej, zawodowym muzykiem.Prowadzę zajęcia z dziećmi i dorosłymi.Dojeżdżam do uczniów (Warszawa - Targówek, Białołęka oraz Ząbki, Marki). Zajęcia mogą również odbywać się u mnie w domu.Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany proszę o kontakt tel. 570 479 200.Zapraszam serdecznie.
Malarstwo i Rysunek - skutecznie, w miłej atmosferze, dla każdego z Targowek, zobacz zdjęcie
Malarstwo i Rysunek - skutecznie, w miłej atmosferze, dla każdego
Jestem artystą malarzem,rysownikiem, instruktorem/nauczycielem z doświadczeniem.Udzielam lekcji malarstwa, rysunku (różne techniki) na poziomie dostosowanym do potrzeb ucznia (zarówno od podstaw jak i na poziomie zaawansowanym) w wieku od 6 do 106 ;) 1 godz (60 min) -1 osoba - 60 złmożliwość zajęć w 2, 3 osoby:1 godz - 2 osoby - 100 zł1 godz - 3 osoby - 130 złWarszawa Zaciszeewentualny dojazd do u ...

Nauka gry na pianinie.

Dodaj takie ogłoszenie!

Witam serdecznie.

Zapraszam wszystkich do rozpoczęcia przygody z grą na pianinie. Jestem w stanie nauczyć zarówno od podstaw, jak i doszkolić przed uroczystością lub egzaminem.
Proponuję profesjonalną naukę gry, łącznie z mechaniką grania, jednak jeżeli Chcą Państwo nauczyć się grać jedynie swój ulubiony utwór, również jestem w stanie pomóc.

Uczę grać dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Preferuję naukę u siebie w domu na profesjonalnym pianinie Yamaha, natomiast dojeżdżam również do ucznia na terenie całej warszawy. Jednakże należy doliczyć koszt dojazdu do lekcji.

Doświadczenie w grze na pianinie uzyskałem drogą zakończenia Szkoły Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie, a hobbystycznie gram od 15 lat.


Cena za 60 min to jedynie 50 zł, w wypadku dojazdu do ucznia dodatkowo 10 zł.