Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Nauka gry na gitarze klasycznej

Dodaj takie ogłoszenie!
Od kilku lat nauczam na gitarze klasycznej w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo”, przy ul. Limanowskiego 166 w Łodzi, bądź w domu ucznia.

Posiadam ponad 40 letnie doświadczenie w grze na gitarze, będąc czynnym muzykiem.

Zajęcia odbywają się indywidualnie w BOK „Rondo”, z ceną 45 zł za lekcję (45 min.), bądź 60 zł w domu ucznia.

Nauczam dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe grania w różnych stylach – klasyka, pop, folk, blues, standardy. Moja metoda interpretacji, to jednoczesne granie melodii, basu i akompaniamentu, co daje niesamowitą satysfakcję. Nauka rozpoczyna się od grania konkretnych utworów z różnym stopniem trudności, w zależności od wieku i umiejętności ucznia.

Na każdej lekcji uczeń otrzymuje bezpłatnie materiały do ćwiczeń i gry, w zapisie nutowym i tabulaturowym. Jest to szybka i skuteczna metoda gry na gitarze.

Zapraszam.

https://www.nauka-gry-na-gitarze-lodz.pl
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Limanowskiego 166, 91-027 Łódź, Poland
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Nauka gry na gitarze !!!
Absolwent wydziału Jazzu i muzyki rozrywkowej z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu lekcji z dziećmi i młodzieżą zaprasza na prywatne lekcji nauki gry na gitarze: Klasycznej, akustycznej i elektrycznej - nauka grania z nut, tabulatury jak i ze słuchu. Nauka na instrumencie od podstaw jak i dla bardziej zaawansowanych. DOJAZD DO UCZNIA GRATiS!!!
Uczę gry na wiolonczeli z Lodz, zobacz zdjęcie
Uczę gry na wiolonczeli
WIOLONCZELA - KOREPETYCJE, POMOC W ĆWICZENIU Zawodowy muzyk, doświadczony wiolonczelista z przygotowaniem pedagogicznym, dyplomem Akademii Muzycznej, po kursach mistrzowskich, zdobytym doświadczeniem w pracy za granicą jak i w kraju, podejmie się nauczania. Z chęcią poćwiczę z uczniem, przygotuję do egzaminów, zapoznam ucznia z różnymi gatunkami muzycznymi, ułatwię naukę dzięki swojej pasji szczeg ...
Lekcje gry na fortepianie, pianinie i keyboardzie z Lodz, zobacz zdjęcie
Lekcje gry na fortepianie, pianinie i keyboardzie
Jestem miłą, cierpliwą i spokojną studentką fortepianu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Henryka Wieniawskiego w Łodzi. Chętnie udzielę lekcji z zakresu gry na fortepianie/keyboardzie oraz korepetycji z kształcenia słuchu, zasad muzyki i harmonii. Posiadam świetny kontakt z dziećmi oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie. Aby unikn ...
Nauka gry na banjo, gitarze, ukulele, nauka improwizacji z Lodz, zobacz zdjęcie
Nauka gry na banjo, gitarze, ukulele, nauka improwizacji
Absolwent Wydziału Jazzu i Muz. Rozrywkowej w AM w Katowicach. Duże doświadczenie pedagogiczne. Uczę w szkole muzycznej i w domach kultury. Wszystkie rodzaje gitar i inne instrumenty strunowe szarpane. Dla początkujących i zaawansowanych. Od 6 do 100 lat.Do nauki improwizacji potrzebna jest znajomość zasad muzyki.
Nauczyciel gitary  z Lodz, zobacz zdjęcie
Nauczyciel gitary
Witam, jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Nauczam podstaw jak i zaawansowanych zagadnień zwiazanych z grą na gitarze czy teorią muzyki. Cena jest stała za zajęcia. Możliwość dojazdu na terenie Łodzi i okolic. Nauczam również przez Skype'a.
Kształcenie słuchu,Harmonia z zasadami muzyki,Fortepian-Nauka
Absolwent Akademii Muzycznej z wieloletnim stażem w nauczaniu udzieli lekcji z przedmiotów w tytule ogłoszenia. Przygotuje do egzaminów wewnętrznych i wstępnych. Wysoka efektywność i zdawalność. Dojazd do ucznia. Zapraszam
Korepetycje z malarstwa, rysunku, kompozycji i fotografii z Lodz, zobacz zdjęcie
Korepetycje z malarstwa, rysunku, kompozycji i fotografii
Udzielam lekcji malarstwa, rysunku oraz kompozycji, a także fotografii (nie uczę obsługi aparatu - to jest w każdej instrukcji - lecz tego co w fotografii najważniejsze, czyli patrzenia; ponoć dobry fotograf to ten, który wie kiedy zdjęcia nie robić).W przypadku malarstwa, rysunku i kompozycji, w zależności od aktualnego poziomu kursanta, uczę od podstaw lub staram się poszerzać umieję ...
Więcej ogłoszeń