Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Nauka gry na UKULELE - prywatne lekcje
Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje gry na ukulele.Repertuar i poziom zajęć dostosowuję indywidualnie do ucznia. Oferuję zajęcia praktyczne jak i podstawy teorii muzyki. Cena: 50zł/60min. Możliwy dojazd do ucznia.Zapraszam do kontaktu :)
Nabór do chóru z Bielany, zobacz zdjęcie
Nabór do chóru
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 12-17 lat na przesłuchanie do chóru, które odbędzie się na przełomie września i października 2019.Przygotuj jedną piosenkę w języku polskim i jedną w języku angielskim. Oferujemy zajęcia z emisji głosu, naukę śpiewu na głosy oraz zniżki na lekcje indywidualne w Voice Impact Studio. Próby raz w tygodniu 3 godziny 16:00-19:00, blisko metra Stare Bielany. Pod kier ...

Nauczycziel muzyki(fortepianu i vokalu)

Dodaj takie ogłoszenie!
Zapraszam Ciebie i Twoje dzieci na lekcje muzyki (fortepian / śpiew)! Chcesz nauczyć się grać / śpiewać lub uczyć się ulubionego utworu / piosenki? Chcesz grać dla siebie lub rozwijać swoje dziecko w kreatywnym kierunku? Następnie czekamy na Ciebie na moich zajęciach!  Korzyści: - miła atmosfera ☕ - wykwalifikowana nauczycielka - szybki wynik - indywidualny wybór programu  Możesz zacząć na dowolnym poziomie! Mieszkam w okolicy Wawrszyszew. Którzy interesują się większą muzyką, podaję solfejo i notacji muzycznej.