Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Pierwsza Praca / Fundraiser / Fundraiserka Pilne

Dodaj takie ogłoszenie!
 • Data dodania 11/02/2019
 • Lokalizacja
 • Ogłaszane przez Firma/Agencja
 • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
 • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Z nami czeka Cię przygoda życia!

Wiemy, że jesteś na początku drogi zawodowej, więc nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Wiemy też, że jesteś studentem, dlatego zadbamy o to, żeby praca nie kolidowała z nauką.

Za ciężką pracę należy Ci się regularne i stałe wynagrodzenie, dlatego nasze stawki zaczynają się od 15 złotych a sięgają nawet 40 złotych na rękę za godzinę pracy.

To, co ważne dla nas, to Twoja łatwość nawiązywania kontaktu z nowymi osobami, ponieważ Twoim zadaniem będzie pozyskanie jak największej ilości darczyńców, czyli osób, które wspierają nas niewielkimi, miesięcznymi kwotami za pośrednictwem formularza PZ (polecenie zapłaty).


Aplikuj za pomocą formularza na stronie:

http://zostanfundraiserem.pl/?source=gumtree&city=Trójmiasto


Oferujemy również:

 • elastyczny grafik pracy, możliwość pracy również w weekendy
 • do 1000 złotych na rękę za pozyskanie osoby do pracy w Twoim zespole w ramach rekrutacji bezpośredniej
 • bonusy pozapłacowe
 • profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą
 • ultra zgrany zespół, w którym brakuje tylko Ciebie :)
 • praca z tytułu umowy - zlecenia

Gwarantujemy świetną atmosferę i środowisko pracy w młodym, kreatywnym i zgranym zespole.

Nie czekaj - dołącz do Nas!

Twoja praca naprawdę może mieć znaczenie.

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Greenpeace Polska z siedzibą w Warszawie (02-386), ul. Altowa 4 („Greenpeace”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez Greenpeace obecnej rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.greenpeace.org/poland/pl/Podstrony/ochrona-danych-kandydatow/

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gdańsk
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Portier do pensjonatu
Pensjonat 22 pokoje w Centrum Gdańska zatrudni portiera. Miejsce pracy: Gdańsk Praca portiera w godzinach 22.00-7.00 poniedziałek czwartek, 22.00-8.00 piątek/sobota,21.00-7.00 sobota/niedziela-15 dni w miesiącu (3 dni praca/3 dni wolne) -wynagrodzenie 14,70 brutto Opis Stanowiska: - Zapewnienie bezpieczeństwa obiektu - Wykonywanie prac porządkowych wokół budynku - Obsługa pr ...